Polish
Międzynarodowy festiwal muzyczny: Top of the Mountain

Międzynarodowy festiwal muzyczny: Top of the Mountain

Prawa autorskie: Graubűnden

W tym roku Święta Wielkanocne wypadają już w pierwszy weekend kwietnia, dużo wcześniej niż ostatnio. Podczas gdy w ubiegłym roku w Wielkanoc duża liczba ośrodków narciarskich wyłączyła już wyciągi, w trakcie tegorocznych świąt w wielu regionach zapowiadają się świetne warunki do śmigania.  Wybraliśmy dla Was kilka spośród najciekawszych świątecznych ofert.

1. Altenmarkt-Zauchensee

Na stronie ośrodka (Altenmarkt-Zauchensee) znajdziecie kilka interesujących ofert. Miłośnicy słonecznego szusowania mogą skorzystać np. z oferty Ski amade 4=3, w której aż do końca sezonu można wynająć hotel na cztery noce w cenie trzech oraz otrzymać 4-dniowy skipass w cenie 3-dniowego. Do tego warto skorzystać z karty rabatowej Salzburger Sportwelt Card, która zapewnia atrakcyjne zniżki na wiele atrakcji. Rodzinna oferta świąteczna „Ski amadé Osterfamilienaktion“ ważna od 15 marca do końca sezonu obejmuje 7 nocy w hotelu, 6-dniowy karnet na cały region Ski amade, gratisowe skipassy dla dzieci (przy zakupie przez rodzica karnetu na 6 dni  dzieci do lat 15 jeżdżą bezpłatnie!) oraz Salzburger Sportwelt Card. Cena pakietu już od 440 euro.

Dowiedz się więcej o ośrodku Altenmarkt-Zauchensee

2. Party na całego - Ischgl

Alpejska stolica imprez Ischgl i tym razem na Wielkanoc ma do zaoferowania coś niezwykłego: „Top of the Mountain Easter Concert“! 5 kwietnia na słynnej scenie na Idalpie w samym środku tej stacji narciarskiej zagra Jan Delay. Więcej o wydarzeniach w Ischgl: http://www.ischgl.com/pl/zabawa/wydarzenia/najwazniejsze-wydarzenia

Dowiedz się więcej o ośrodku Ischgl

3. Saalbach-Hinterglemm - Ski & Sun unlimited

W okresie świątecznym narciarze w Saalbach-Hinterglemm  już od 259 euro mogą wynająć na trzy dni apartament bez wyżywienia oraz kupić 3-dniowy skipass. Oferta o nazwie „Sun unlimited“ dostępna jest od 21 marca do 12 kwietnia. Więcej informacji na ten temat: http://www.saalbach.com/en/winter/accommodation/packages/sun-unlimited.html

Dowiedz się więcej o ośrodku Saalbach-Hinterglemm

Laax  - © Graubünden

Laax

Prawa autorskie: Graubünden

4. Szwajcaria z rabatem

Szwajcaria uchodzi za dość drogą miejscówkę – zwłaszcza od czasu uwolnienia franka narciarze wyraźnie omijają szwajcarskie stacje. Tymczasem wiele renomowanych ośrodków narciarskich w Szwajcarii przygotowało na święta bardzo atrakcyjne oferty. W słynnym Laax 3 noclegi w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem i 3-dniowym karnetem można kupić już od 258 Euro.

W Engadin St. Moritz wraz z zakwaterowaniem na święta można dostać skipass za 35 franków. W Heidiland od 16 marca do 6 kwietnia w ramach oferty Heidiland Winter Special dwie noce w hotelu można wynająć już od 102 euro, a do tego skorzystać z 50-procentowego rabatu na skipass, termy i wypożyczenie sprzętu narciarskiego.  

Dowiedz się więcej o ośrodkach:

>> Laax

>> Engadin St. Moritz

>> Heidiland

5. BIG3 w Sölden

Od 11 do 25 kwietnia (a więc w okresie poświątecznym) obowiązuje tu pakiet BIG3, w ramach którego 3-dniowy pobyt w hotelu wraz ze skipassem dostępny jest od 282 euro. Kto chciałby wziąć udział w Eletric Mountain Festival, powinien skorzystać z oferty ważnej od 9 do 12 kwietnia: trzy noclegi, 2-dniowy karnet i bilet na koncert już od 258 euro. Więcej informacji: http://www.soelden.com/packages-winter  

Dowiedz się więcej o ośrodku Sölden

Gampe Alm - "słoneczny taras" na czerwonej 11-stce (Sölden)  - © Bergbahnen Sölden & Ötztal Tourismus / Isidor Nösig

Gampe Alm - "słoneczny taras" na czerwonej 11-stce (Sölden)

Prawa autorskie: Bergbahnen Sölden & Ötztal Tourismus / Isidor Nösig

6. Snow okay w Zell am See

Tydzień od 4 do 12 kwietnia możecie spędzić w pensjonacie w Zell am See w ramach oferty Snow okay – w tym 6-dniowy skipass - w cenie od 365 euro.

Dowiedz się więcej o ośrodku Zell am See

Reklama

Reklama

Reklama