Polish

Od jutra samolotem z Warszawy w słowackie Tatry

Odległość z lotniska Poprad-Tatry do najpopularniejszych słowackich ośrodków narciarskich wynosi kilkanaście kilometrów.

Odległość z lotniska Poprad-Tatry do najpopularniejszych słowackich ośrodków narciarskich wynosi kilkanaście kilometrów.

Prawa autorskie: AirBaltic

We wtorek, 15 grudnia, rusza regularne połączenie lotnicze z Warszawy na lotnisko Poprad-Tatry. Rejsy wykonywane będą samolotami Boeing 737-300 dwa razy w tygodniu (każdy wtorek oraz we czwartek w dniach 7 i 14 stycznia 2016 r.).

Wylot z Warszawy planowany jest każdorazowo na 16:10. Lot powrotny startuje o 18:10. Czas przelotu z Warszawy do Popradu wynosić będzie maksymalnie 65 minut. Ceny biletu w jedną stronę zaczynają się od 150 złotych. W cenie biletu każdy pasażer może przewieźć do 8 kg bagażu podręcznego dodatkowo. Grupy zorganizowane /6 i więcej osobowe/ są zwolnione z opłat za bagaż rejestrowany /do 20 kg/.  Co najważniejsze – narty i deski snowboardowe lecą gratis! Bilety lotnicze można nabywać poprzez stronę internetową www.airbaltic.com lub przez Generalnego Agenta airBaltic w Polsce firmę INTAIR - www.intair.pl /grupy zorganizowane/.

Czas przelotu z Warszawy do Popradu wynosić będzie maksymalnie 65 minut.  - © AirBaltic

Czas przelotu z Warszawy do Popradu wynosić będzie maksymalnie 65 minut.

Prawa autorskie: AirBaltic

Lotnisko POPRAD-TATRY znajduje się na wysokości 718 m n.p.m. i należy do najwyżej położonych lotnisk dla samolotów transportowych w Europie Środkowej. Usytuowane jest około200 m od węzła autostradowego łączącego Poprad i Wysokie Tatry z Niskimi Tatrami /Jasna – Chopok/. Odległość z lotniska Poprad-Tatry do najpopularniejszych słowackich ośrodków narciarskich wynosi kilkanaście kilometrów. Podróż samochodem z lotniska do Tatrzańskiej Łomnicy trwa 15 minut, na Strbske Pleso 30 minut a do Jasnej pod Chopokiem w Niskich Tatrach około 45 minut.

Tatrzańska Łomnica  - © TMR

Tatrzańska Łomnica

Prawa autorskie: TMR

Reklama

Reklama

Reklama