Polish

Wielkanoc w słowackich Tatrach

Narty w bikini w Jasnej

Narty w bikini w Jasnej

Prawa autorskie: TMR

Jazda w bikini, malowanie pisanek, egzotyka na basenach, emocje sportowe - w słowackich Tatrach zaczyna się czas wielkanocnych zabaw.

Wiosenne szusowanie na Chopoku w Niskich Tatrach rozpocznie tradycyjna już jazda w bikini. Wspólny, masowy zjazd w strojach kąpielowych odbędzie się w sobotę 26 marca. Do południa odbędą się zawody a wieczorem rozpocznie się zabawa w klubie Happy End. W niedzielę 27 marca na stoku w Szczyrbskim Jeziorze, każdy kto do godziny 10.45 przyjdzie do Infocentrum Biela Put będzie mógł szusować za 1 euro. Nie zabraknie i konkursów, a wśród nich: konkurs na najbardziej oryginalną maskę, najpiękniejszy strój wielkanocny oraz na najmłodszego i najstarszego narciarza. W restauracjach Bivac na Solisku i Slalom przy stacji kolejki Solisko - Expres serwowane będą grillowane przysmaki.

Również hotelarze w Tatrach Wysokich i Niskich Tatrach przygotowali dla swoich gości wielkanocne niespodzianki. We wszystkich hotelach będą podawane świąteczne, tradycyjne potrawy. W programie jest zdobienie pisanek, plecenie korbacików i animacje dla dzieci. W Wellness Hotelu Grand w Jasnej dla gości zagra kapela Cimbalovka a spróbować będzie można jagnięciny. Zabawa wielkanocna z malowaniem pisanek odbędzie się w hotelu Rotunda na Chopoku oraz hotelu Tri Studnićky. W Hotelu FIS w Szczyrbskim Jeziorze w Sobotę Wielkanocną stare zwyczaje przedstawi Lukáš Janošek. Z kolei w Grand Hotelu w Starym Smokowcu na gości czeka wielkanocny brunch oraz pokazy rzeźb ludowych i wieczorne koncerty i seanse filmowe a w Grandhotelu Praha w Tatrzańskiej Łomnicy odbędą się wielkanocne gody, szukanie ukrytych jajek i biesiada wielkanocna.

Na stokach są dobre warunki: w Jasnej leży od ponad niemal pół metra  do 120 cm śniegu i czynnych jest 41 km tras zjazdowych. W Wysokich Tatrach można cały czas zjeżdżać z Francuskiej Muldy i cieszyć się znakomitymi warunkami w Strbskim Plesie. Czynnych jest w obu ośrodkach 18 kolejek i dostępne 19 km tras. Obecnie na Chopoku leży od 40 do 100 cm śniegu, w Tatrach Wysokich - od 40 do 160 cm.

 w Jasnej leży od ponad niemal pół metra  do 120 cm śniegu i czynnych jest 41 km tras zjazdowych.  - © facebook Jasna Nízke Tatry

w Jasnej leży od ponad niemal pół metra do 120 cm śniegu i czynnych jest 41 km tras zjazdowych.

Prawa autorskie: facebook Jasna Nízke Tatry

Reklama

Reklama

Reklama