W sezonie zimowym 2016/17 rusza w Austrii kolejny megakarnet, który oferować będzie narciarzom gigantyczną ofertę tras. Karnety Kitzbüheler Alpen AllStarCard i Salzburger Super Ski Card łączą się w jeden wspólny skipass obejmujący 25 ośrodków narciarskich w Ziemi Salzburskiej i Tyrolu.

Nowy karnet Salzburg Super Ski Card otwiera przed narciarzami i snowboarderami niemal nieograniczone perspektywy śmigania na 2.750 kilometrach tras, z czego aż 2.100 km są sztucznie naśnieżane. Posiadacze tego skipassu będą mieli do dyspozycji łącznie 916 kolei linowych i wyciągów.

W skład ośrodków dostępnych w karnecie wchodzą między innymi trzy lodowce (Kitzsteinhorn, Mölltal, Dachstein), co daje gwarancję wczesnego startu sezonu. W sezonie 2016/2017 z Salzburg Super Ski Card będzie można korzystać już od 15 października 2016. Ważność karnetu wygasa 1 maja 2017 – jego posiadacze będą mieli szansę na 199 na stokach.

Wśród 25 ośrodków i regionów narciarskich dostępnych w karnecie znajdują się między innymi Ski Amade, Zell am See-Kaprun, Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, Kitzbühel, Zillertalarena, Dachstein West, SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental czy też Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau.

Ten megakarnet kosztuje w przedsprzedaży (do 6.12.2016) 680 euro. Karnet dostępny jest oczywiście także w wersjach ważnych tylko na kilka dni.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.salzburgsuperskicard.com/en