Polish

Aplikacja Skiinfo na twojego smartfona

30. grudzień 2016 | Skiinfo

Z aplikacją Skiinfo Narty&Śnieg jesteś zawsze na bieżąco!

Z aplikacją Skiinfo Narty&Śnieg jesteś zawsze na bieżąco!

Prawa autorskie: Skiinfo | Canbedone_Fotolia

Skiinfo Narty&Śnieg to najpopularniejsza aplikacja dla narciarzy i snowboarderów na świecie. Dzięki niej możecie korzystać na swojej komórce w poręcznym formacie z danych zebranych na naszym portalu. Niezależnie od tego, czy korzystacie z IPhone’a czy telefonu z systemen Android, w aplikacji możecie wybierać swoje ulubione ośrodki, na bieżąco kontrolować warunki narciarskie i opady świeżego śniegu, a także na życzenie otrzymywać prosto na komórkę powder alarmy, gdy w którymś z waszych ulubionych ośrodków spadnie okreśłona ilość puchu.

W aplikacji Skiinfo Narty&Śnieg znajdziesz informacje o ponad 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie

W aplikacji Skiinfo Narty&Śnieg znajdziesz informacje o ponad 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie

 

Szczególną popularnością wśród użytkowników cieszą się „Raporty prosto ze stoku”: za pomocą kilku kliknięć możecie poinformować innych użytkowników aplikacji o aktualnych warunkach panujących w stacji narciarskiej, w której akurat śmigacie. Wrzucajcie zdjęcia i opisujcie swoje doświadczenia z dnia na nartach, tak by wszyscy mogli dowiedzieć się o warunkach panujących obecnie na stokach. Oczywiście w aplikacji znajdziecie także wszystkie informacje na temat poszczególnych ośrodków, zdjęcia z kamerek internetowych, prognozy pogody i opadów śniegu, oraz szereg innych wiadomości.

Tutaj możecie bezpłatnie ściągnąć aplikację „Skiinfo Narty & Śnieg”:

> pobierz aplikację na Androida lub IPhone’a 

Zobaczcie, co czeka na Was w naszej nowej wersji aplikacji Skinfo (film prezentuje wersję angielską, ale oczywiście jest też wersja polska):

Reklama

Wiadomości z ośrodków

Reklama

Reklama