Pierwszy śnieg wzywa do nowych przygód w tym sezonie a Helly Hansen kontynuuje program Ski Free 2018/19. Miłośnicy zimowego szaleństwa, którzy kupią wybrane produkty Helly Hansen otrzymają darmowy dzień w jednym z wybranych ponad 60 kurortów narciarskich na całym świecie takich jak Aspen, Chamonix lub Lipno i Dolni Morava. W tym do listy partnerów promocji dołączyła Czarna Góra.

Kliknij tu, aby zobaczyć pełną listę partnerujących kurortów

Mówi się, że szczęścia nie kupisz, ale możesz skorzystać z darmowego dnia na stoku z Helly Hansen. Jedyne, co musisz zrobić to:

  1. KUP kurtkę lub spodnie z wybranych przez Helly Hansen produktów Ski Free
  2. POTWIERDŹ swój kupon na stronie HellyHansen.com/skifree
  3. SKI FREE - aby skorzystać z oferty przynieś potwierdzenie, wraz z kuponem i oryginalnym paragonem do wybranego kurortu.

Helly Hansen to światowy lider w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie.