Polish

Zucchero na wiosenny finał sezonu w Ischgl

14. luty 2017 | Skiinfo

Ośrodki w tym artykule: Ischgl

Koncert Top of the Mountains w Ischgl

Koncert Top of the Mountains w Ischgl

Prawa autorskie: TVB Paznaun-ischgl

Ischgl tradycyjnie kończy sezon mocnym uderzeniem. Tak będzie i tym razem - 30 kwietnia 2017 r. podczas legendarnego koncertu Top of the Mountain na plenerowej scenie na 2320 m n.p.m. wystąpi  włoska supergwiazda Zucchero. Ważny karnet narciarski upoważnia do wstępu na koncert.

To będzie już ostatnia szansa na śmiganie w Ischgl. Silvretta Arena będzie otwarta dla narciarzy do 1 maja. Dzięki położeniu na poziomie od 1400 do 2900 m n.p.m. stacja gwarantuje stałe dostawy śniegu aż do późnej wiosny. 238 km doskonale utrzymanych, transgranicznych tras narciarskich od Ischgl aż po szwajcarskie Samnaun, supernowoczesne wyciągi i rozrywka na światowym poziomie to znaki rozpoznawcze alpejskiej stolicy apres ski i topowego ośrodka sportów zimowych.

Skiing in Ischgl  - © TVB Paznaun-ischgl

Skiing in Ischgl

Prawa autorskie: TVB Paznaun-ischgl

Zucchero -  urodzony 25 września 1955 r. w Roncocesi w prowincji Reggio Emilia, Adelmo Fornaciari jest dzisiaj najsłynniejszym włoskim muzykiem rockowym, wokalistą, multiinstrumentalistą i autorem piosenek. Z „ojcem włoskiego bluesa“, który napisał takie hity, jak „Senza Una Donna“ (feat. Paul Young) czy „Diamante“ (feat. Randy Crawford, oba utwory z 1991 r.), pracowały już sławy takie jak John Lee Hooker, Eric Clapton, B.B. King, Joe Cocker, Miles Davis, Elton John czy Queen. Jego muzyka, śpiewana w języku włoskim i angielskim, jest inspirowana gospel, bluesem i rockiem – z wielkim powodzeniem, gdyż w ciągu swej 30-letniej kariery Zucchero sprzedał ponad 60 mln albumów, a w samych Włoszech aż 13 razy znalazł się na pierwszym miejscu listy przebojów. Ischgl jest pierwszym przystankiem jego światowego tournee „Black Cat“ 2017. Pośrodku terenu narciarskiego Zucchero zaprezentuje swój aktualny album „Black Cat“ i wiele starych przebojów, jak „Baila“, „Diavolo In Me“, „Miserere“ czy „Senza Una Donna“.

 

Koncert Top of the Mountains w Ischgl  - © TVB Paznaun-ischgl

Koncert Top of the Mountains w Ischgl

Prawa autorskie: TVB Paznaun-ischgl

Reklama

Reklama

Reklama