Polish

W Andermatt skipassy po amerykańsku: elastyczne ceny karnetów 2017/2018

30. wrzesień 2017 | Skiinfo

Nowinki z regionów Szwajcaria

Ośrodki w tym artykule: Skiarena Andermatt-Sedrun

Freeride w Andermatt

Freeride w Andermatt

Prawa autorskie: Christoph Jorda | www.christophjorda.com

37 złotych za całodniowy karnet w ośrodku oferującym 120km tras? Tak, to już możliwe. Od sezonu 2017/18 SkiArena Andermatt-Sedrun w Szwajcarii wprowadziła elastyczny cennik skipassów. Generalnie im wcześniej kupujesz, tym korzystniejsza jest taryfa.

Ich wysokość zależy od daty zakupu, sezonu, dnia tygodnia a nawet warunków pogodowych. Zwiększono przy okazji zniżki dla dzieci do 66 proc. (wcześniej 50 proc.) i młodzieży 33 proc. (wcześniej 25 proc.). Rodziny i grupy mogą liczyć dodatkowo na 10-procentowy rabat.

Styczniowa okazja

Od dawna wiadomo, że dwa tygodnie stycznia po Święcie Trzech Króli to najbardziej korzystny moment. Ceny są ogólnie niskie, bo tłum z ferii świątecznych pojechał już do domów. Następna fala narciarzy pojawi się w Alpach dopiero pod koniec stycznia. Ale Andermatt zaproponowało w tym okresie ceny absolutnie bezkonkurencyjne.  W dniach 8-12 i 15-19 stycznia jednodniowy karnet można kupić już za 10 franków, czyli około 37 złotych. To co najmniej dwukrotnie taniej niż w polskich, bez porównania mniejszych ośrodkach w tym okresie.

Oferta będzie dostępna od 30 października 2017 na stronach www.skiarena.ch i  www.ticketcorner.ch/ski.

Skiarena Andermatt-Sedrun  - © Skiinfo

Skiarena Andermatt-Sedrun

Prawa autorskie: Skiinfo

Reklama

Reklama

Reklama