Polish

Zieleniec otwiera sezon zimowy

6. grudzień 2018 | Skiinfo

Nowinki z regionów Polska, Dolnośląskie

Ośrodki w tym artykule: Zieleniec Ski Arena

Zieleniec Ski Arena - 6.12.2018

Zieleniec Ski Arena - 6.12.2018

Prawa autorskie: Zieleniec Ski Arena

W piątek, 7 grudnia stacja narciarska Zieleniec Ski Arena otwiera oficjalne narciarski sezon. Mimo, że aura nie jest w tym sezonie sprzyjająca, w góry powrócił mróz, który umożliwił odpowiednie przygotowanie stoków.

Piątkową rozgrzewkę Zieleniec Ski Arena rozpocznie uruchomieniem dwóch kanap - Mieszka (kanapa M1) i Gryglówki (kanapa G1 z jedną trasą), które aż do niedzieli będą czynne w godzinach od 9:00 do 16:00. Rozkład jazdy pozostałych kolei i wyciągów na najbliższy weekend przedstawia się następująco. Ośrodek Nartorama otworzy talerzyki N3 i N4 oraz niebieską kanapę N2 z jedną trasą (Alpina). W ośrodku Bartuś dostępna będzie Taśma BT i wyciąg talerzykowy B1. Również dwie taśmy dydaktyczne i pomarańczową kanapę W3 uruchomi Winterpol, oprócz tego oczywiście działać będą wymienione wyżej kanapy M1 i G1. .

Galeria zdjęć

Zieleniec Ski Arena - 6.12.2018 - © Zieleniec Ski Arena
Zieleniec Ski Arena - 6.12.2018 - © Zieleniec Ski Arena
Zieleniec Ski Arena - 6.12.2018 - © Zieleniec Ski Arena
Zieleniec Ski Arena - 6.12.2018 - © Zieleniec Ski Arena

Zobacz wszystkie

Od poniedziałku do przyszłego piątku czynne będą następujące koleje i wyciągi (być może lista ta zostanie poszerzona o kolejne pozycje, co zostanie niezwłocznie podane do publicznej wiadomości za pośrednictwem strony internetowej oraz profili w mediach społecznościowych):

  • 4-osobowa kanapa G1,
  • 4-osobowa kanapa M1.

Zieleniec Ski Arena zaprasza w tym sezonie na wiele imprez i wydarzeń, które każdego roku przyciągają rzesze pasjonatów zimy i zimowych sportów. Grudzień to oczywiście wspólne świętowanie Bożego Narodzenia i powitanie Nowego Roku. W Wigilię wyciągi pracować będą wyjątkowo wyłącznie do godziny 16:00, natomiast w Sylwestra aż do 1:00 w nocy. Na kolejne zawody i akcje specjalne stacja zaprasza już po Nowym Roku - szczegółowy wykaz wydarzeń opisany jest na stronie internetowej ośrodka.

Reklama

Reklama

Reklama