Do fanów narciarstwa i snowboardu na całym świecie:

jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy zapewniać Wam bezpłatny dostęp do raportów śniegowych i informacji o ośrodkach narciarskich. Jesteśmy wdzięczni, że przez tyle lat byliście wiernymi czytelnikami naszego portalu, dziękujemy za Wasz wkład w naszą społeczność.

Niestety z uwagi na zmieniający się krajobraz medialny Mountain News Corporation – właściciel portalu  Skiinfo.pl - notowała w ostatnich latach spadki dochodów. W związku z dodatkowymi wyzwaniami ekonomicznymi związanymi z pandemią COVID-19, z którymi boryka się obecnie nasza firma, kontynuacja funkcjonowania serwisu stało się finansowo nieopłacalne.

Mountain News Corporation oraz nasze strony internetowe Skiinfo i OnTheSnow 13 lipca 2020 roku wstrzymają działalność. Szukamy możliwości sprzedaży, wniesienia aktywów lub partnerstwa z innym operatorem mediów internetowych, abyśmy mogli zapewnić Wam w przyszłości takie samo lub nawet lepsze doświadczenia online. Pytania dotyczące Mountain News Corporation prosimy kierować na adres Feedback_OTS@mountainnews.com.

Chcemy podziękować za niestrudzoną pracę naszym pracownikom, którzy na przestrzeni lat dokładali starań, by zapewnić Wam zawsze aktualne informacje. Jesteśmy spokojni, wiedząc, że nasza wspólna pasja do sportu narciarskiego i snowboardowego z pewnością będzie się rozwijać.

Do zobaczenia na stokach!

- Mountain News Corporation