Lodowa jaskinia (Stubai), oświetlony tunel narciarski (Kaunertal), freeride’owe i skitourowe obozy treningowe na lodowcu (Pitztal), nowa sportowa impreza (Sölden) oraz wiele udogodnień dla pasażerów kolejek i wyciągów (Hintertux) – na pięciu tyrolskich lodowcach, jak co roku można się spodziewać wielu ciekawych nowości.

Na 5 tyrolskich lodowcach jest w sumie 229 km stoków. Aby objechać je wszystkie – wystarczy kupić karnet „White 5". Jest on ważny przez 10 dni, w okresie od 1 października 2014 do 15 maja 2015. Ale posiadacze karnetów nie muszą decydować się na konkretny termin, bo – i to jest największy atut "White 5" –  można go wykorzystać w sposób elastyczny. Na przykład w ciągu pięciu weekendów. Albo 2 razy po 4 dni i jeden weekend. Albo przez tydzień i długi weekend. Albo… – możliwości jest wiele. Obowiązujący na wszystkich lodowcach "White 5“ kosztuje 358 euro i od 1 października będzie można go nabyć przy kasach wszystkich pięciu stacji kolejek na lodowce.

Przygotowaliśmy dla Was przegląd informacji na temat niespodzianek, jakie przygotowali dla Was na ten sezon operatorzy tych ośrodków.

Zapraszamy do klikania!