Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje!Polityka prywatności
Ok

Lista produktów

Nowy superlekki midlayer marki Helly Hansen ©Helly Hansen

Nowy superlekki midlayer marki Helly Hansen

Dzięki współpracy z narciarską reprezentacją Szwecji projektanci Helly Hansen stworzyli lżejszy, cieńszy midlayer, który jeszcze lepiej chroni przed zimnem. Najnowocześniejsza izolacja LIFALOFT zastosowana w kolekcji na sezon jesień/zima 2018 to przełom w odzieży technicznej.

Cały artykuł

Złoto dla kurtki Helly Hansen na targach ISPO ©Skiinfo | Sebastian Lindemeyer

Złoto dla kurtki Helly Hansen na targach ISPO

Nowa kurtka W Paradise Heat z damskiej kolekcji narciarskiej marki Helly Hansen zdobyła tytuł Gold Winner na prestiżowych targach w Monachium. Tę cenną nagrodę przyznało profesjonalne jury, składające się w sumie z 42 sędziów z 15 krajów i trzech kontynentów.

Cały artykuł

Born on Board: gogle z pełnym ubezpieczeniem ©Born on Board

Born on Board: gogle z pełnym ubezpieczeniem

W Bob'sach zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Ale odlotowy wygląd nie jest jedyną zaletą gogli marki Born on Board. To co je wyróżnia, to niespotykane na rynku ubezpieczenie One Family, dzięki któremu użytkownik nie musi się martwić, że zniszczy, porysuje albo zgubi swoje gogle.

Cały artykuł

Zdobądź darmowy dzień na stoku z Helly Hansen ©Helly Hansen

Zdobądź darmowy dzień na stoku z Helly Hansen

Pierwszy śnieg wzywa do nowych przygód w tym sezonie a Helly Hansen kontynuuje program Ski Free 2017/18. Miłośnicy zimowego szaleństwa, którzy kupią wybrane produkty Helly Hansen otrzymają darmowy dzień w jednym z wybranych kurortów narciarskich na całym świecie takich jak Aspen, Chamonix lub w L...

Cały artykuł

Najlepsze narty na przygotowane trasy | Test nart carvingowych / Allround - 2017/2018

Najlepsze narty na przygotowane trasy | Test nart carvingowych / Allround - 2017/2018

Test nart Allround 2017/2018 obejmuje modele, które ani nie należą ani do grupy sportowych nart slalomowych czy gigantowych o szerokości pod butem poniżej 80mm, ani też nie znalazły się w teście nart All Mountain, gdyż brakuje im zdolności do poruszania się w głębokim śniegu w terenie. W teście z...

Cały artykuł

Reklama

Reklama

Zamów newsletter

Reklama