Polish

Ośrodki narciarskie Folgaria, Lavarone und Luserna

Folgaria Lavarone i Luserna leżą w samym sercu południowo-wschodniego Trentino, w odległości 20 km od Trento i Rovereto, przy wyjściu A22 z autostrady Brenner. Skitour dei Forti zapewnia 80 km szerokich tras zjazdowych wyposażonych w system sztucznego naśnieżania oraz 32 wyciągi narciarskie. Na nartach zjeżdża się w otoczeniu fortów pamiętających I wojnę światową podziwiając widoki szczytów Trentino-Alto Adige, ciągnących się aż do granicy z Austrią. Jeden karnet obejmuje obwód Folgaria z 60 km tras narciarskich i centrum narciarskie Lavarone z 20 km tras zjazdowych, powiązany jest także z Dolomiti Adamello Brenta Skirama. Narciarze biegowi mogą skorzystać z trzech centrów narciarstwa biegowego: Passo Coe, Forte Cherle i Millegrobbe. Znajdują się one zaledwie kilka minut drogi od centrum miasta, po którym można się poruszać skibusem i pociągiem śnieżnym.

Ten spokojny obszar jest idealnym miejscem dla rodzin. Na trasie można skorzystać z usług wykwalifikowanych nauczycieli, do dyspozycji są także wypożyczalnie sprzętu i sklepy. Pełne udogodnień, śnieżne parki doskonale nadają się do biegów w rakietach śnieżnych, nordic walkingu, wypraw narciarskich, biegów na orientację, jazdy sankami i jazdy na łyżwach. Dostępne jest kryte lodowisko Palafolgaria, basen, centrum odnowy biologicznej i baby-club.

0
ośrodki/ów z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h

Najlepsze hotele: Folgaria, Lavarone und Luserna

* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.
* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.

Reklama

Reklama

Reklama