Polish

Ośrodki narciarskie Le Queyras

Ten wyjątkowy region Francji, położony w wysokich Alpach, skrywa tajemnicę południowych Alp, Queyras, o pięknej, słonecznej pogodzie. Obszar ten leży z dala od pośpiechu i zgiełku. Jest wymarzonym miejscem na wypady z przyjaciółmi. Można tu podziwiać dzikie krajobrazy oraz rezerwat przyrody, napawając się czystym powietrzem i pięknymi widokami. W Queyras można robić wszystko lub nic. Turyści mogą się także zrelaksować na patio w górskiej restauracji, bądź podczas spacerów między miejscowościami. Wszystko zależy do Ciebie!

Do kompleksu narciarskiego należy 7 ośrodków: Abriès, Aiguilles, Arvieux, Ceillac, Molines, Ristolas i Saint Véran. Wszystkie stacje są ze sobą połączone za pomocą transferu Escarton.

Obszar Queyras obejmuje wiele wypielęgnowanych tras narciarskich. Można tu zasmakować jazdy na nartach w sercu natury, nie martwiąc się długimi kolejkami i opóźnieniami w działaniu wyciągów.

Ze swoimi 150 km przeznaczonymi do jazdy na nartach biegowych, Queyras jest numerem jeden wśród ośrodków dla narciarzy biegowych w Alpach Południowych oraz trzecim, co do wielkości, terenem narciarskim we Francji.

0
ośrodki/ów z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h

Najlepsze hotele: Le Queyras

* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.
* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.