Polish

Ośrodki narciarskie Monterosa

Ci, którzy po raz pierwszy odwiedzają ośrodek Monterosa Ski, ku wielkiemu zaskoczeniu napotykają spektakularne krajobrazy, którymi hojnie obdarzyła ten obszar natura. Nie mamy pod tym względem żadnych osiągnięć. Wszystkie bogactwa znajdują się tu od wieków, zawsze gotowe służyć zimą i latem, wszelkiego rodzaju wycieczkom, przygodom, zawodom i zabawom. Monterosa Ski od 30 lat jest stale rozwijającym się obszarem, na którym wprowadzane są innowacje i udoskonalenia, mające na celu uczynienie z tego ośrodka miejsca, gdzie dzień narciarski jest doświadczeniem ciągłego odkrywania. Potwierdzają to fani Monterosa Ski. W trakcie pobytu na stokach i wyciągach można można doznać niezwykłych przeżyć. Wielką precyzję w pokonywaniu stoków łączy się z nieustannym poszukiwaniem nowych sposobów przemierzania gór, biorąc pod uwagę ochronę środowiska. Wyciągi w Monterosa Ski stanowią wizytówkę całego obszaru narciarskiego. Znajdują się tu 33, całkiem nowe wyciągi, o przepustowości ponad 50 000 osób na godzinę. Przewożą one ludzi z minimalnej wysokości 1.212 m n. p. m. oraz wysokość 3.275 m na Punta Indren, do stóp samej Monte Rosa. Są wygodne dla każdego rodzaju narciarstwa i przeznaczone również dla dzieci oraz początkujących narciarzy. Są tu taśmociągi, stare urządzenie znajdujące się na Monterosa, zapewniające bezpieczeństwo podczas pierwszego kontaktu ze śniegiem.

0
ośrodki/ów z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h

Najlepsze hotele: Monterosa

* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.
* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.

Reklama

Reklama

Reklama