Polish

Ośrodki narciarskie Pyrenees-Atlantiques

Department ten jest doskonale nazwany. Jego odnóża zatopione są w oceanie atlantyckim i Pirenejach. Teren Pireneje - Atlantyk posiada wyraźnie odznaczające się na południu, dzięki Pirenejom, krajobrazy i znajduje się pod wpływem Oceanu Atlantyckiego od strony zachodniej.

Wypróbuj sporty zimowe. Miło jest spędzić dzień na nartach w jednym z trzech ośrodków narciarskich: Artouste, Gourette i Pierre St-Martin.

Ośrodek narciarski Artouste, wraz z niepowtarzalnym widokiem w l'Ossau, jest centrum nowoczesnych sportów zimowych. To nowy cel dla osób poszukujących nietkniętych stoków i terenów do szybkiej jazdy.

Wyzwanie stanowią snowparki oraz half-pipe'y ośrodka Artouste, które znakomicie spełnia swoją obietnicę, zapewniając wysoki poziom adrenaliny.

Wybierz się z rodziną lub przyjaciółmi do podnóży stoku Gouretteoffers. Wszystko po to, aby zaspokoić apetyt na narty, góry i śnieg. Ultra nowoczesny sprzęt, tereny narciarskie na wszystkich poziomach. Jest to najważniejszy sektor początkowy w Pirenejach. St-Pierre Martin, czarujący ośrodek z wyjątkowym krajobrazem, wprowadzający do zimowej atmosfery, której nie można się oprzeć.

0
ośrodki/ów z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h

Najlepsze hotele: Pyrenees-Atlantiques

Hôtel des Eaux-Bonnes
19 rue Louis Barthou Eaux-Bonnes, 64440
* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.