Polish

Ośrodki narciarskie Ski Center Latemar

Obszar narciarski Latemar rozciąga się od Pampeago Alp do Predazzo i Obereggen. Znajduje się tam w sumie 40 km tras zjazdowych. Obszar jest wyposażony w system sztucznego naśnieżania. Jest też przystosowany do jazdy nocą. Aktualnie sieć wyciągów składa się z 13 wyciągów krzesełkowych, dwóch wyciągów narciarskich i 2 wind kabinowych. Stadion skoków narciarskich Predazzo, jedna z najlepszych aren na świecie, już kilka razy gościł mistrzostwa świata. W otoczeniu zielonego krajobrazu wioski Stalimen znajduje się 6 różnych skoczni narciarskich i szkoła narciarska czynna przez cały rok. Predazzo zajmuje powierzchnię 30.000 m², są tam trybuny, parkingi, mini-wyciąg narciarski, kompleks budynków i duży ekran. Posiada system oświetlenia tras nocą.

Dla miłośników snowboardu postawiono rampę wzdłuż torów Pampeago-Obereggen, która jest sprawdzana trzy razy w tygodniu w celu zapewnienia bezpieczeństwa amatorom tego ryzykownego sportu. Park Obereggen jest popularnym miejscem spotkań snowboardzistów. Jest tam wyciąg narciarski, w weekendy jest puszczana muzyka. Stwarza możliwość korzystania z bezpiecznych tras na świeżym śniegu.

0
ośrodki/ów z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h

Najlepsze hotele: Ski Center Latemar

* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.