3 Zinnen Dolomites – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek 3 Zinnen Dolomites – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka 3 Zinnen Dolomites dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

3 Zinnen Dolomites – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.6)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Marek
Region rewelacja, każdy znajdzie coś dla siebie. Od łatwych tras dla dzieci z taśmami do czarnych, wymagających tras. Bardzo przyjazna obsługa i rewelacyjne hotele w pobliżu wyciągów. Wszystko na 5
Super przygotowane trasy, duży wybór. Dla każdego coś miłego. Widoki zapierające dech w piersiach
Mogłoby być więcej Apres Ski
skellen
Gorąco polecam, jeżeli ktoś szuka wszechstronnego ośrodka, który nie prowadzi tras z jednej góry, tylko z wielu miejsc, naprawdę urozmaica to narciarskie odczucia. Poza tym dużo słońca i dobre przygotowanie tras
Zróżnicowane widoki i trasy
undefined
Marcin Dudzik
Ośrodek stosunkowo blisko. Dobry dojazd z Krakowa - ostatnie ok. 80 km. drogi lokalne, ale cały czas dolina bez wspinania się serpentynami. Ośrodek raczej mały, do przejechania w 1 dzień. Trasy codziennie świetnie przygotowane. Bardzo mało ludzi. Żadnych kolejek. Większość wyciągów nowa - nawet bardzo nowa. Stacja dolna - Punka - pod góra Elmo nowo wybudowana. Świetne szafki na sprzęt - ogrzewane. Jedna szafka na 4 osobową rodzinę. Większość tras raczej dla umiejących jeździć. Najdłuższa trasa 13 ma prawie 6 km! Czerwona fajna i wymagająca. Przejechanie z jednej strony ośrodka na drugi raczej nie dla początkujących. Na górze Elmo jest nowa kolejka 8 osobowa i tam jest w miarę łagodnie - jak w Białce - szeroko częściowo łagodnie ALE PUSTO!!! Niby niebieskie trasy ale momentami przechodzą w czerwone. Czarne trasy oczywiście puste! Byliśmy z dwójka dziecię 5 i 11 lat. Ośrodek jako miejsce do nauki z instruktorem super. Pusto, trasy wymagające, nie ma dużo szkółek. W ferie bardzo dużo Polaków. Ceny w restauracjach na stoku przystępne, nie ma problemu z miejscami. Jak rozbudują ośrodek zgodnie z planem to będzie prawdziwa rewelacja!
Świetne trasy
Mógłby być większy
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku 3 Zinnen Dolomites, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.