Polish

Ośrodki narciarskie Val Rendena

W Val Rendena znajduje się wiele miejsc odpowiednich do spędzenia w nich wakacji, wśród nich są Pinzolo i Madonna di Campiglio, arcydzieło natury w otoczeniu rezerwatu przyrody Adamello Brenta, największego rejonu chronionego w Trentino. Od zachodu miejsce to otoczone jest przez majestatyczne, granitowe skały Adamello i Presanella. Tam położona jest dzika Val Genova i widowiskowa Nardis. Od wschodu miejsce to otaczają olbrzymie Dolomity Brenta.

Głównie miasto tego regionu to Madonna di Campiglio, gdzie tradycja turystyki sięga XIX wieku. Miłośnik sztuki znajdzie tu ślady średniowiecza pośród niezwykle ważnych zabytków architektury świeckiej i sakralnej, a w nich obrazy Evaristo Baschenisa. Pinzolo to centrum turystyki przejazdowej Val Rendena. Rozciąga się wzdłuż doliny Sarca, w dnie której zbudowano ścieżki rowerowe biegnące przez specyficzne w swoim wyglądzie miasteczka. Są tu różnego rodzaju obiekty sportowe: boiska do gry w piłkę nożną, place zabaw, lodowiska, baseny i siłownie.

W Dolomiti di Brenta Bike można znaleźć trasy rowerowe dla amatorów, rodzin i sportowców. Uzależnieni od trekkingu znajdą tu liczne szlaki prowadzące do schronisk górskich o długości ok. 150 km, od prostych po zaawansowane, poprzez klasyczne. W Campo Carlo Magno i Rendena znajdują się kluby golfowe.

0
ośrodki/ów z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h

Najlepsze hotele: Val Rendena

* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.
4
Bio-Hotel Hermitage
Via Castelletto inferiore, 69 Madonna di Campiglio (TN), 38086
* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.

Reklama

Reklama

Reklama