Polish

Ośrodki narciarskie Val Sugana

To alternatywne, mniej zatłoczone miejsce urlopu zimowego dla rodzin z dziećmi. Dwie w pełni nowoczesne stacje na pewno zadowolą miłośników narciarstwa zjazdowego. Położone w pobliżu dwóch miast uzdrowiskowych (Levico i Vetriolo) Panarotta 2002 gwarantuje 18 km bezpiecznych, zawsze pokrytych śniegiem tras biegowych z 4 wyciągami narciarskimi, a także plac zabaw na śniegu i Snowpark della Panarotta. Teren Brocon-Marande Pass leży w niecce Tesino. Znajduje się tu 10 km niedawno odnowionych tras narciarskich, 2 wyciągi, Snowpark Lagorai i park gier Skilandia z dwoma ruchomymi chodnikami. Można tu jeździć na sankach, skorzystać z wypożyczalni sprzętu sportowego, skibusu oraz usług instruktorów pochodzących z Scuola Italiana Sci (Włoskiej Szkoły Narciarskiej) w Panarotta 2002 i Lagorai.

Wiele atrakcji znajdą tu dla siebie miłośnicy narciarstwa biegowego. W Brocon Pass znajduje się 7-kilometrowy szlak "Sette Casare; w Great North w Vezzana Plateau – 12-kilometrowy do przełęczy, połączony z 12-kilometrowym do Centro Fondo Millegrobbe i 21-kilometrowym do centrum Campolongo; 11-kilometrowy w Val di Sella niedaleko Borgo Valsugana. Wszystkie trasy narciarskiej są starannie utrzymane dzięki nowoczesnej technice, mają miejsca parkingowe i wypożyczalnie sprzętu.

W Valsugana można uprawiać też inne sporty zimowe: wędrówki z rakietami śnieżnymi pośród pięknego środowiska naturalnego oraz narciarstwo alpejskie. Jest tu bezpiecznie, można także skorzystać z dobrze zaopatrzonych schronisk górskich i stołówek.

0
ośrodki/ów z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h

Najlepsze hotele: Val Sugana

* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.
* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.

Reklama

Reklama

Reklama