La Plagne – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek La Plagne – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka La Plagne dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

La Plagne – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.9)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
214 opinii/e
5 gwiazdek (103)
4 gwiazdki (64)
3 gwiazdki (17)
2 gwiazdki (15)
1 gwiazdka (15)
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Patrycja
Z ogromną chęcia wybiore sie tam jeszcze raz poza sylwestrowym okresem gdzie bedzie mniej innych narciarzy
Dużo Tras
Wiekszosc Tras połozona na Pn zboczu
Witam, co w zimę więcej potrzeba poza dobrze przygotowanymi stokami, pięknymi widokami i brakiem stania w długich kolejkach do wyciągów. Ja w Bella Plagne byłem już 6 razy i tylko raz trafił mi sie jeden dzień gdzie nie pojeździłem z powodu zbyt obfitego śniegu. To co jest tam fajne to wychodzisz za próg hotelu wpinasz narty i jedziesz i to samo w druga stronę, brak kolejek do wyciągów, super przygotowane trasy no i przepiękne widoki. Na pewno minusem jest odległość. My przez pierwsze lata jeździliśmy samochodem z spaniem po drodze w Formule1 (Niemcy) ale od trzech lat zebrała się spora paczka i wynajmujemy Autokar. Raz ze wychodzi taniej jak się rezerwuje dla grupy oraz przejazd nie jest męczarnia. Jedzie z nami 3 kierowców (jeden do granicy, a dwóch dalej do Bella Plagne). Autokar jest o tyle wygodniejszy że można rozprostować nogi, dzieci się nie nudzą oglądając filmy a dorośli mają sporo czasu na integracje. Ogólnie rejon zdecydowanie polecam. Pozdrawiam, Andrzej
stoki, dużo wyciągów, dobrze przygotowane trasy,
brak
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku La Plagne, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.