Les Arcs – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Les Arcs – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Les Arcs dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Les Arcs – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (4.1)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
175 opinii/e
5 gwiazdek (99)
4 gwiazdki (48)
3 gwiazdki (8)
2 gwiazdki (11)
1 gwiazdka (9)
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Marek
Teren ogromny, i wysoko położony, najlepiej jeździło sie w rejonie ARC 1950/2000. Tam też jest najwiecej życia nocnego. Arc1600 to niestety tylko sypialnia. Plusem sa darmowe skibusy krążące miedzy miasteczkami, ale trzeba pamietać że ostatni jedzie o północy i z imprezy trzeba uciekać jak kopciuszek. Przygotowanie stoków też mogłoby być lepsze szczególnie w wyższych partiach. Warto choć na jeden dzień wyskoczyć do la plagne, widoki niesamowite, przejazd 400m nad dnem doliny 2 poziomową kolejką też robi wrażenie. Aktualnie rozszerzenie karnetu kosztuje 25€. Mniej niż dzień jazdy w Szczyrku
Wysokość nad poziomem morza
przygotowanie stoków.
mkrzystanek
Gigantyczny rejon narciarski ze świetnym widokiem na Mt. Blanc. Ok 240 km tras. Dokupienie na jeden dzień suplementu na rejon La Plagne / też ponad 200 km tras/to 20 euro. No nie wiem czy warto? Ja kupiłem .. Jednak atrakcją samą w sobie jest przejazd 200 osobowym wagonikiem 400 m nad doliną dzielącą oba rejony. Jeżeli mieszkać to tylko w ARCS 1800 / sporo sklepików , knajp i odrobina życia nocnego.
super przygotowane trasy
sklepy i knajpeczki tylko ARCS 1800
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Les Arcs, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.