Alpy Północne

Tignes Oceny / Recenzje

Tignes – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Tignes – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Tignes dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Tignes – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie:
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
90 opinii/e
5 gwiazdek (41)
4 gwiazdki (24)
3 gwiazdki (6)
2 gwiazdki (10)
1 gwiazdka (9)
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Krzysztof
Espace Killy (czyli Tignes w połączeniu z z Val d'Isere) to znakomity ośrodek dla wszystkich fanów narciarstwa, dobrze przygotowane trasy i duże urozmaicenie terenu. Dwa lodowce i różnica wysokości prawie 2000 m. (1550 - 3450). Wiele kilometrów tras, długie zjazdy, trasy w większości niezbyt zatłoczone (za wyjątkiem niektórych przejazdowych pomiędzy Tignes a Val d'Isere w godzinach porannych i popołudniowych). Wysokie położenie ośrodka Espace Killy gwarantuje dużą ilość naturalnego śniegu, w przeciwieństwie do np. włoskich Dolomitów, gdzie prawie zawsze jeździ się w większości po sztucznym. No i co najważniejsze, z rezydencji wychodzi się prosto na wyciągi. Jak dla mnie: drugie miejsce wśród ośrodków narciarskich w Europie, zaraz za Trzema Dolinami. ... Pełna opinia
ilość i przygotowanie tras
cena
4 lata temu
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o tym ośrodku, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.