Isola 2000 – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Isola 2000 – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Isola 2000 dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Isola 2000 – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.9)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
71 opinii/e
5 gwiazdek (29)
4 gwiazdki (33)
3 gwiazdki (4)
2 gwiazdki (3)
1 gwiazdka (2)
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
krj
byłem w Isoli w marcu 2014 i wyjazd uważam za bardzo udany. podczas mojego pobytu spadło trochę świezego śniegu także zaliczyłem sporo jazdy poza trasą (co w moim przypadku jest bardzo istotne). dodatkowo fajna sprawą jest to że pomimo tego ze ośrodek nie ma jakiejś ogromnej sumarycznej ilości tras (120km) to wyciagi zabieraja nas w wiele różnych miejsc (szczytów), które udalo się nam odkryć dopiero w okolicach 3 dnia (jeden z nich był dla nas sporym zaskoczeniem) :) miasteczko raczej jest spokojne, także jakieś zabawy imprezy głownie wynikały z inicjatywy naszego biura lub na własną rękę :)
rozległy resort
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Isola 2000, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.