Santa Caterina Valfurva, Alta Valtellina

Alta Valtellina Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Alta Valtellina Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie | [ | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie ? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Ośrodki - Alta Valtellina | FAQ

Alta Valtellina to miejsce idealne dla wielbicieli sportu, dobrej zabawy i kultury. Można tu wypoczywać przez cały rok. Narciarskie tereny Bormio, Livigno, Santa Caterina Valfurva i Valdidentro / San Colombano zapewniają trasy narciarskie, które zadowolą narciarzy każdego poziomu. Prawie siedemdziesiąt wyciągów narciarskich pozwala przewieźć około 90 000 osób na godzinę. Korzystający mają do dyspozycji 230 kilometrów idealnie ośnieżonej trasy o największej różnicy wzniesień 1800 m. W głębi pięknej, dziewiczej przyrody istnieje także 95 km tras biegowych, szlaków narciarskich i tras do biathlonu. Są tutaj także warunki do uprawiania innych sportów zimowych: jazdy na snowboardzie, telemarku, freestyle’u, sleddogu, pieszych wycieczek na rakietach śnieżnych, nordic walkingu, jazdy na quadach i jazdy na łyżwach. Miasteczka Alta Valtellina warto odwiedzić także latem, ze względu na znajdujące się tam atrakcyjne obiekty sportowe i możliwość wycieczek do Parku Narodowego Stelvio, który jest jednym z największych europejskich rezerwatów przyrody. W lecie w Stelvio można także uprawiać narciarstwo. Jest to jeden z ważniejszych europejskich letnich obszarów narciarskich. Wielbiciele turystyki pieszej i rowerowej mogą skorzystać z licznych zielonych szlaków. Można tutaj grać w golfa, tenisa, łowić ryby, strzelać z łuku i uprawiać wspinaczkę wysokogórską. Zakupy można robić przez cały rok w strefie wolnocłowej Livigno. Polecamy też gorące kąpiele w źródłach o temperaturze 38 - 41 ° C.
Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.