Polish

Ośrodki narciarskie Altopiano Brentonico, Polsa, San Valentino

Teren narciarski Polsa-San Valentino znajduje się na płaskowyżu Brentonico na północnym zboczu Monte Baldo, pomiędzy jeziorem Garda i DELL'ADIGE Valle. Jest on szczególnie popularny wśród młodych ludzi. Posiada 9 wyciągów (krzesełkowych, narciarskich, ruchomych chodników, linowych). Jest wyposażony w system sztucznego naśnieżania, posiada 40 km tras, trenują tu do zawodów juniorzy.

Szczególną atrakcją dla snowboardzistów jest Double Park of Polsa, jeden z największych parków snowboardowych z rampą dla początkujących i profesjonalistów.

Dla rodzin z dziećmi przeznaczone są parki rozrywki na śniegu. Znajdują się tam rury do zjeżdżania i lodowisko. Wyposażone w ruchome chodniki szkoły pomogą początkującym w nauce jazdy na nartach. Państwowe centrum narciarskie San Giacomo Cross udostępnia 5 km tras biegowych do uprawiania jazdy klasycznej i stylu wolnego. Szkoła narciarska z Brentonico zatrudnia instruktorów dla początkujących snowboardzistów, osób niepełnosprawnych, a także trenerów przygotowujących młodych sportowców do zawodów.

Przez Brentonico przejeżdża skibus, którym można dostać się do schronisk i wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Autobusem można jeździć na podstawie karnetu, warto zabrać się nim na wycieczkę nad piękne jezioro Garda w Prà Alpesina Monte Baldo.

0
ośrodki/ów z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h

Najlepsze hotele: Altopiano Brentonico, Polsa, San Valentino

* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.
* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.

Reklama

Reklama

Reklama