Polsa - San Valentino, Altopiano Brentonico, Polsa, San Valentino

Altopiano Brentonico, Polsa, San Valentino Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Altopiano Brentonico, Polsa, San Valentino Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie | [ | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie ? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Ośrodki - Altopiano Brentonico, Polsa, San Valentino | FAQ

Teren narciarski Polsa-San Valentino znajduje się na płaskowyżu Brentonico na północnym zboczu Monte Baldo, pomiędzy jeziorem Garda i DELL'ADIGE Valle. Jest on szczególnie popularny wśród młodych ludzi. Posiada 9 wyciągów (krzesełkowych, narciarskich, ruchomych chodników, linowych). Jest wyposażony w system sztucznego naśnieżania, posiada 40 km tras, trenują tu do zawodów juniorzy. Szczególną atrakcją dla snowboardzistów jest Double Park of Polsa, jeden z największych parków snowboardowych z rampą dla początkujących i profesjonalistów. Dla rodzin z dziećmi przeznaczone są parki rozrywki na śniegu. Znajdują się tam rury do zjeżdżania i lodowisko. Wyposażone w ruchome chodniki szkoły pomogą początkującym w nauce jazdy na nartach. Państwowe centrum narciarskie San Giacomo Cross udostępnia 5 km tras biegowych do uprawiania jazdy klasycznej i stylu wolnego. Szkoła narciarska z Brentonico zatrudnia instruktorów dla początkujących snowboardzistów, osób niepełnosprawnych, a także trenerów przygotowujących młodych sportowców do zawodów. Przez Brentonico przejeżdża skibus, którym można dostać się do schronisk i wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Autobusem można jeździć na podstawie karnetu, warto zabrać się nim na wycieczkę nad piękne jezioro Garda w Prà Alpesina Monte Baldo.
Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.