Arizona Snowbowl Ceny karnetów 2022/23

Arizona Snowbowl Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Arizona Snowbowl? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Arizona Snowbowl Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:Dzieci13-18Młodzież19-24Dorośli37-64Seniorzy65+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 7 paź 2022599.00699.00999.00749.00
Dodatkowe informacje: Power Pass pricing - unlimited access is shown. See resort website for most up-to-date season pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 02. wrz 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Arizona Snowbowl Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
NazwaOstatnia aktualizacja: 30 kwi 2021Dzieci0-12
1-dniowy0.00
1-dniowy - weekend0.00
Dodatkowe informacje: 12 & Under / 75 & Over SKI FREE There are many specials available online at www.snowbowl.ski/specials See resort website for most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 30. kwi 2021. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Arizona Snowbowl Zakwaterowanie

Arizona Snowbowl Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Arizona Snowbowl Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Arizona Snowbowl? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Arizona Snowbowl przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Arizona Snowbowl Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Arizona Snowbowl ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 24. lis 2022 i datą zamknięcia 30. kwi 2023. Dzięki 48 trasom i 8 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu .

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: