Mosty u Jablunkova Oceny / Recenzje

Mosty u Jablunkova – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Mosty u Jablunkova – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Mosty u Jablunkova dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Mosty u Jablunkova – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie:
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Martin
Ogromne rozczarowanie po roku. Minął rok od mojego ostatniego pobytu w tym ośrodku i - ku mojemu ogromnemu niezadowoleniu i irytacji - muszę poprawić poprzednią opinię. Oto, co się stało: 24 lutego 2019 dotarłem do ośrodka Ski Area w Mostach kolo Jablonkowa, aby wziąć udział w Dniu Testowym K2, który był wcześniej reklamowany w obu wersjach językowych strony domowej skimosty.cz, tj. czeskiej (po czesku) i polskiej (również w jęz. czeskim ). Kiedy kiedy pojawiłem się przed obsługą eventu, usłyszałem, że wydarzenie było przeznaczone wyłącznie dla narciarzy czeskich, a zdecydowanie nie: dla Polaków i prawdopodobnie także innych obcokrajowców. To mnie zaskoczyło, ponieważ w ubiegłym roku, jako Polak, uczestniczyłem z powodzeniem w tym samym wydarzeniu. Co gorsza, nikt z obsługi nie był w stanie wyjaśnić mi przyczyny dla której nie mogłem zostać obsłużony. Jedynym, jak ustaliłem, powodem było to, że byłem nie-Czechem. Co miałem zrobić: odszedłem z kwitkiem, jednak tego dnia nie tylko nie przetestowałem sprzętu narciarskiego w ośrodku Ski Area, ale ostatecznie zdecydowałem się nie skorzystać z tego wyciągu w ogóle, z powodu okazanego mi braku szacunku, które nazywam wprost: dyskryminacją. Taka postawa, moim zdaniem, pokazuje, że niektórzy właściciele ośrodków wydają się być mentalnie w poprzedniej epoce, a na pewno nie w XXI wieku. Szkoda :( Poniżej opinia jaką miałem o tym samym ośrodku przed rokiem: „Dobry śnieg, duży parking, niezatłoczone miejsce, przystępne ceny, wyposażenie (serwis narciarski, restauracja, fast food, toalety, hotel) i regularne imprezy (dzień testów sprzętu narciarskiego). Polecam!” P.S. Powyższe jest moim tłumaczeniem opinii o ośrodku Ski Area w Mostach zamieszczonej w mapach google. Pozdrawiam, Marcin ... Pełna opinia
niezatłoczone miejsce, przystę...
patrz do opisu -> pełna opinia
3 lata temu
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku , aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.