Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie Brentonico Ski | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie Brentonico Ski? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Zaplanuj swój wyjazd

Ośrodki - Brentonico Ski | FAQ

Bretonico położone jest na płaskowyżu na północny wschód od Monte Baldo, pomiędzy jezioremGarda i Valle dell'Adige. Miasto ma wygląd historyczny, można tu zobaczyć pałace, które informują o pełnionej przez nie niegdyś funkcji. W pobliżu miasta znajduje się park Palù, ze stuletnimi, majestatycznymi topolami. Produktem promującym ten rejon jest relaks. Przy jednym z najpiękniejszych budynków w Bretonico, Palazzo Eccheli-Baisi, rośnie wspaniały ogród, gdzie uprawia się endemiczne gatunki kwiatów. Trasy poprzez zabytki sprzed I wojny światowej zachęcają do turystyki. Warto zobaczyć kościoły, kryptę z VI wieku i architekturę wiejską. Zapierający dech widok z Monte Altissimo (2070 m n.p.m) i Vignola rozsiąga się pomiędzy jeziorem Garda a Po należącym do rejonu Dolomitów.
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.