Czarna Góra Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Czarna Góra Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie ? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Ośrodki - Czarna Góra | FAQ

Czarna Góra położona jest w powiecie tatrzańskim, na południu województwa małopolskiego. Ta licząca ok. 1500 mieszkańców wieś znajduje się w pobliżu znanych ośrodków turystycznych, takich jak Zakopane, czy Białka Tatrzańska. W Czarnej Górze znajduje się tylko jeden wyciąg linowy w ramach stacji Koziniec-Ski, ale charakeryzuje się on dużą przepustowościa (2400 osób na godzinę). Trasy przy wyciągu są dobrze przygotowane i oświetlone, dzięki czemu można z nich korzystać do późnych godzin. Czarna Góra jest alternatywą dla zatłoczonego Zakopanego oraz Białki Tatrzańskiej, jednak w razie znużenia pobliską stacją narciarską, można odwiedzić jedno z powyższych miejsc. Odległości łączące miejscowości są niewielkie (ok. 15 - 20 km), a połączenia między nimi bardzo dobre. Bazę noclegową tworzą pensjonaty i pokoje gościnne. Na terenie wsi jest kilka miejsc serwujących lokalne przysmaki, a na górnej stacji narciarskiej zbudowano bar. Do Czarnej Góry dojechać można drogą nr 49 od strony Nowego Targu, kierując się przez Białkę Tatrzańską. Autobusy i pociągi kursują do Zakopanego, gdzie należy skorzystać z dojeżdżającego bezpośrednio do miejscowości mikrobusu.
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.