Karpacz - Biały Jar – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Karpacz - Biały Jar – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Karpacz - Biały Jar dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Karpacz - Biały Jar – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.0)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Magdalena
Idealny stok dla początkujących A szczególnie dla dzieci. Trasa dość szeroka. Pracownicy pomocni i sympatyczni. Polecam
Dla początkujących idealny stok
Gosia Gosia
Przerost formy nad treścią. Żałosny stoczek płaski jak stół. Nikomu nie polecam nawet dzieciom ze względu na ogromne kolejki.
Tylko 6 osobowe podgrzewane kanapy
Przerost formy nad treścią. Żałosny stoczek płaski jak stół. Nikomu nie polecam nawet dzieciom.
Tomek undefined
W szczycie sezonu lepiej sobie odpuścić ten ośrodek. Potężne kolejki do wyciągu. Nikt nie pilnuje, by kanapa jechała pełna - wsiada po parę ludzi a za nimi kolejka na 15-20 minut. Drogie karnety, drogi parking, ogólnie drożyzna jak na tak krótkie trasy
stoki dobre dla początkujących
potworne kolejki, drożyzna
dorota
bardzo długi czas oczekiwania, 10-15 minut czekasz 5 zjeżdżasz porażka :( brak osoby która powinna dopilnować aby kanapa była pełna a nie jadą 2 osoby, dlatego nie ma się co dziwić że taka kolejka. Szkoda bo fajny stok.
łatwy stok
kolejki, kolejki, kolejki
Michal
Dobre na poczatek, zelaszcza z instruktorem, bo nie stoi sie w dluuugiej kolejce do wyciagu. Trasy dobrze przygotowane.
Dobre przygotowanie tras, latwe trasy do nauki
Dlugie kolejki do wyciagu, niewygodne parkowanie, drogo
WIESLAW ŻURAWSKI
To zwykle wyciąganie kasy od ludzi za stanie w kolejce.Ciekawe kto kontroluje ilość ludzi na stoku do sprzedanych karnetow.Jak w ubiegłym roku ciemnota chodzi po stoku chodź odrobinę się poprawiło zabezpieczenie.Nie polecam
0
Poraszka
Bryta Profft
Nie polecam
Traktowanie Turystów okropne , nie polecam , wszystko zrobione żeby jak najwiecej kasy zarobić
Robią zdjęcia przy wjeździe na górkę
Darek
Ośrodek to jakiś żart w infolinii Pan powiedział mi że jazda na snow bike jest kategorycznie zakazana bez podania jakich kolwiek sensownych powodow a przecież to jest też sprzęt zimowy kupiony w sklepie nie jakieś pseudo sanki
Zero
klukszmits
Ten "stok" to jakiś żart... Sam wyciąg to 6 osobowa, szybka i podgrzewana kanapa. Trasa to dwie górki po 100m o zabarwieniu niebieskim z kamieniami, patykami i bóg wie co jeszcze, które łączął sie trasą, która jest prawie, że całkowicie płaska i ma może z 500m! Żeby dojechać do wyciągu musiałem się odpychać kijkami. Pani w okienku skasowała mnie 60 zł za 4 godziny odpychania się i rysowania ślizgów nart. Odradzam praktyczni wszystkim nawet z pociechą która chce sie nauczyć jeździć, bo lepsze warunki są na pobliskiej osiedlowej górce, lub wałach.
wyciąg
cena, trasa
Magda
Wysokie ceny skipasów, płaci się za stanie w kolejce. Do tego wszędzie płatne parkingi nawet 15 zł za dobę. Trasy raczej zielone a nie czerwona i niebieska. Nie wrócę tu. Wole dopłacić 1 tys zł i jechać w alpy z gwarancja śniegu i skip asem w cenie.
Brak
Płatny parking, za długie kolejki do wyciagu
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Karpacz - Biały Jar, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.