Szklarska Poręba - Ski Arena Szrenica – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Szklarska Poręba - Ski Arena Szrenica – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Szklarska Poręba - Ski Arena Szrenica dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Szklarska Poręba - Ski Arena Szrenica – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.4)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
69 opinii/e
5 gwiazdek (6)
4 gwiazdki (11)
3 gwiazdki (9)
2 gwiazdki (10)
1 gwiazdka (33)
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Benek Zlasu
syf kiła i mogiła
brak
nieudolność
Arur M
Bardzo lubię narciarstwo w Szklarskiej Porębie, potencjał jest wręcz niesamowity. Zastanawia tylko że jeśli w okolicy wszędzie można jeździć na nartach to w Szklarskiej działa najwyżej puchatek. Nie rozumiem dlaczego nie przegotowują tras by robić "kapustę" jak we wszystkich normalnych kurortach narciarskich? Jeździłem tam często bo czasem dało się pojeździć na nartach. W obecnej sytuacji nie ma najmniejszego sensu tam jechać, chyba że ktoś liczy na jazdę puchatkiem po odstaniu swojego w kolejce, ja wrócę dopiero gdy wreszcie zacznie to działać jak należy.
Piękne miejsce.
Brak działających tras, szrenica I I szrenica II na złom.
Piotr
Jed a wielka porażka. Wynajołem Aparat met special ice obok stoku, 3 dni temu spadła kupa śniegu drogi prawie nieprzejezdne a ten PRL nadal zamkniéty.
Najpierw musi dzialać żeby mówić o plusach
ParkingI nie dość że Dalkeith to kosmicznymi ceramic
Sławek Iwanowski
Nie polecam na jazdę na nartach. Jestem po wyjeździe do Szklarskiej i tygodniowym pobycie z czego trzy dni z siedmiu kanapa 6-io osobowa była zamknięta, czarna trasa nawet nie poratrakowana, wjazd na Szrenicę możliwy ale bez nart tylko do podziwiania widoków.
Fajne trasy jak były by otwarte
Większość tras pozamykane mimo że leży śnieg naturalny, oszczędzanie na ratrakowaniu
Daniel
Jak wyżej. Lola i Ściana wiecznie zamknięte, niedośnieżone. Jak już są warunki to wyciągi zamknięte, bo wieje. Tak w kółko od lat. Zdarza się okno 3 dni czasem że można pojeździć na wszystkich trasach ale ja nie pamiętam kiedy to było...
Jeśli działają wszystkie trasy to ocena 5
Nigdy nie działają wszystkie trasy. Lola i Ściana wiecznie nieczynne.
Kuba
W ostatnich lata raczej odradzam narty w Szklarskiej. Infrastruktura jest przestarzała jak na Polskę i Czechy. Jest tłoczno i ... trafia się na dużo ludzi nie umiejących jeździć. Nie mam nic przeciwko osobą które się uczą i wybierają instruktora lub proste niebieskie trasy(np hala Szrenicka), ale w Szklarskiej jest bardzo zauważalne, że turyści "pożyczyli sobie narty" i próbują swoich sił na Lolobrygidzie lub trudniejszych odcinkach stwarzając zagrożenie dla siebie i innych. Kolejny mankament to turyści na stoku narciarskim przecinający szlaki.
Przestała infrastruktura, tłoczno
Grzegorz M
Fajny ośrodek na wypad z rodziną średnio zaawansowaną. Szkoda, że jedyna fajna trasa zjazdowa zwykle zamknięta i jest zwykle nie naśnieżania
Duża ilośc tras jak na Polskę
Zakaz jazdy poza tasą
Marcin
Po rozbudowie ośrodek ten pewnie będzie jednym z najlepszych w Polsce. Jednak do tego czasu wciąż jest tam problem z parkingami, kolejkami do kas, wyciągów. Trasa Lolobrygida słabo naśnieżana, trasa śnieżynka -wiecznie oblodzona. Wyciąg na Trasę Puchatek jedzie 15 minut. Do tego karnety za drogie.
Długie trasy
Wolny wyciąg , kolejki do kas i wyciągów, brak miejsc parkingowych
Kris Kross
Zmarnowane cudowne miejsce.
Mariola Kucharczyk
71% udziału w Sudety lift ma Austria Reszta należy do Polaków. Jedni i drudzy nic nie robią aby umilić życie narciarzom. Wyciąg kanapowy to jedyna inwestycja ostatnich lat.Mam nadzieję, że z czasem coś się zmieni.Kocham Szklarską Porębę i Szrenicę
W tygodniu mało ludzi.alpejska aura.trasy długie i zróżnicowane
Powolny wyciąg na Szrenicę powinny być gondoli lub wagoniki aby nie zmoknąć
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Szklarska Poręba - Ski Arena Szrenica, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.