Kielce - Telegraf Ceny karnetów 2022/23

Kielce - Telegraf Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Kielce - Telegraf? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Kielce - Telegraf Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w PLN
Obowiązuje w sezonie:
Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 26 mar 2023600.00
Dodatkowe informacje: Imienny karnet

Ostatnia aktualizacja cen 23. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Kielce - Telegraf Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w PLN
Ostatnia aktualizacja: 29 lis 2020
Dzieci
Młodzież
Dorośli
Seniorzy
1-dniowy65.0065.0065.0065.00
Dodatkowe informacje: Nocna jazda (4h) - 50 pln

Ostatnia aktualizacja cen 29. lis 2020. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Telegraf Zakwaterowanie

Kielce - Telegraf Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Kielce - Telegraf Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Kielce - Telegraf? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Kielce - Telegraf przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Kielce - Telegraf Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Kielce - Telegraf ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 23. gru 2023 i datą zamknięcia 10. mar 2024. Dzięki 1 trasom i 1 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 570 55 66 00.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: