Skiarena Andermatt-Sedrun Ceny karnetów 2022/23

Skiarena Andermatt-Sedrun Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Skiarena Andermatt-Sedrun? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Skiarena Andermatt-Sedrun Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w CHF
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci6-15
Młodzież
Dorośli16-63
Seniorzy64+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 14 maj 2023499.00699.00999.00799.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 07. paź 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Skiarena Andermatt-Sedrun Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w CHF
Ostatnia aktualizacja: 23 lis 2022
Dodatkowe informacje: Die Preise für Tages- und Mehrtageskarten passen sich auch im Winter 2022/23 flexibel der Nachfrage an. Mit dem Halbpreis-Abo erhältst du zudem immer 50 Prozent Rabatt auf den variablen Tageskartenpreis: Kostet die Tageskarte beispielsweise 84 Franken, dann bezahlst du 42 Franken. Die wichtigsten Faktoren für die Bestimmung der flexiblen Preise sind: - die Saisonzeit (Haupt-/Nebensaison) - der Wochentag (Unter der Woche oder am Wochenende) - das Datum der Buchung (Frühbucherrabatt)

Ostatnia aktualizacja cen 23. lis 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Skiarena Andermatt-Sedrun Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Skiarena Andermatt-Sedrun Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Skiarena Andermatt-Sedrun? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Skiarena Andermatt-Sedrun przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Skiarena Andermatt-Sedrun Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Skiarena Andermatt-Sedrun ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 18. lis 2023 i datą zamknięcia 01. maj 2024. Dzięki 43 trasom i 22 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +41 (0)58 200 68 68.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: