Davos Klosters – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Davos Klosters – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Davos Klosters dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Davos Klosters – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.8)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Tomasz
Świetne trasy zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych narciarzy. Klosters bardzo klimatyczne. Davos to bardziej miasto. Poszczególne tereny narciarskie dobrze skomunikowane. Najlepsze tereny do jazdy to Persenn i Jakobshorn. A dla początkujących Madrisa w Klosters.
Duża liczba urozmaiconych tras
Podział na kilka odrębnych terenów narciarskich
Tomasz
Sześć różnych terenów narciarskich, każdy o innej specyfice. Zadowolą każdego. Świetnie wyprofilowane i przygotowane trasy. W niektórych częściach ośrodka część wyciągów czeka jeszcze na modernizację. Wszystko doskonale skomunikowane skibusem i koleją (w cenie skipassa).
Każdy znajdzie coś dla siebie
brak
Ania
Rejon dla zaawansowanych. Doskonale przygotowane, szerokie trasy. Minus- sporo kanap bez przyłbic, w Rinerhorn same orczyki (za to super trasy!), w Parsen dużo schodów do pokonania przy głównej kolejce.
Świetnie przygotowane trasy
Dużo schodów do pokonania
Rafal
Zdecydowanie nie polecam. Pobyt między 25.01 a 29.01.2021 Pobyt został skrócony ze względu na przygotowanie tras. Przez 3 dni nie widzieliśmy żadnych śladów ratrakow. Zamiast przyjemnosci z jazdy była walka z nieprzygotowanymi trasami. Po 3 dniach z samego rana poszliśmy prosić o zwrot za 1 niewykorzystany dzień za ski pass. Tłumaczyliśmy ze nie da się jeździć, ze trasy są kompletnie nieprzygotowane. Po krótkiej rozmowie z kierownikiem kasjerka powiedziała że nie praktykują zwrotów. Omijać Szwajcarie polecam Włochy lub Austrie. Dodam, że to najdroższy z dotychczasowych wyjazdów w kategorii hotel, ski pass i jedzenie. A ze względu na trasy najgorszy.
Ceny, przygotowanie tras
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Davos Klosters, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.