Dolní Morava Raporty ze stoku

Raporty prosto ze stoku z ośrodka Dolní Morava

Tutaj znajdziecie raporty śniegowe wrzucane przez użytkowników naszej aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg”, dostępnej na Androida i iPhona. Dzięki niej nie tylko macie dostęp do aktualnych danych na temat warunków narciarskich, kamerek i map z 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie, ale także możecie zamieszczać własne raporty i zdjęcia prosto ze stoku. Raporty użytkowników aplikacji pozwalają dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak rzeczywiście przedstawiają się warunki na trasach. Więcej informacji o aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg” oraz linki do jej pobrania znajdziecie tutaj: www.skiinfo.pl/mobile!
3 dni temu
Czechu
Spore zamglenie w wyższych partiach ale wszystkie trasy czynne w bardzo dobrym stanie. Snieg ratrakowany, szybki, zero lodu. Jedynie miejscami minimalne przetarcia do ziemi. Bardzo mało ludzi. Zero kolejek. Jazda SUPER.
1 miesiąc temu
Tomaj
Jazda w chmurach, stoki przygotowane, mało lodu. A ludzi bardzo mało.
1 rok temu
Jakub
Idealnie przygotowane trasy, mało ludzi bardzo drogo
1 rok temu
Krzysztof
Świetnie przygotowane trasy. Wszystkie wyciągi czynne
2 lata temu
Katarzyna
W niedziele po 13:00 w górnej cz muldy, ale na orczyki najwyższym super warunki. Miejsce warte polecenia . Po 16:00 spad śnieg nie wiem jakie będą teraz warunki
2 lata temu
Tomaj
Raport z 13/02/2022 - stok świetnie przygotowany. Ludzi mało :)
3 lata temu
Anonymous
4 lata temu
Tomek
Dzisiaj cały dzień sypał śnieg, spadło ok 6-8cm nowego puchu..
4 lata temu
Marcin
Na górnym orczyku stok fajnie przygotowany, natomiast niżej na kanapach z czasem oblodzony że sporymi muldami, ale śniegu nie brakuje.
5 lat temu
Tomaj
w dniu dzisiejszym cały czas sypie śnieg.. bardzo mało ludzi, jeździ się bardzo dobrze
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.