Bedřichov Oceny / Recenzje

Bedřichov – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Bedřichov – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Bedřichov dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Bedřichov – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie:
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Krzysztof
Przebywałem w Bedrichovie przez tydzień. Ośrodek jest niewielki, wszystkie trasy mają 500-600m i są to łatwe szerokie stoki. Idealne do zjazdów szerokimi, długo pociągniętymi zakosami. Idealne miejsce dla narciarzy początkujących, rodzin z dziećmi i carvingowców. Na stokach jest bezpiecznie, nie ma szaleństw, typowe rekreacyjne zjazdy i zabawa na śniegu. Na stokach i przed wyciągami nie ma tłoku, nawet w weekendy maksymalny czas oczekiwania to 2-3 minuty. Trochę tłoczniej bywało na oślej łączce (trasa 3). Przygotowanie tras bardzo dobre, ratrakowanie codziennie, a trasa czerwona do zjazdów wieczornych również drugi raz po południu. Wadą był brak wyciągu krzesełkowego i małe zróżnicowanie tras. Jednak można wyskoczyć do innych ośrodków w pobliżu np. Jested jest oddalony o 16 km, a tam dominują wąskie trasy czerwone i jest też czarna, każda ponad kilometr długości. Bedrichov to bogactwo tras dla narciarzy biegowych, przygotowanie znakomite. Restauracji jest kilkanaście, czyste zadbane i oferujące smaczne i tanie (w porównaniu z innymi ośrodkami narciarskimi) posiłki. Tylko dwa skromne sklepy spożywcze. Są dwie kręgielnie, kryty basen i jacuzzi w jednym z pensjonatów. W pobliskim Libercu jest wypasione centrum rozrywki z aquaparkiem i jeden zwykły, ale atrakcyjny basen. Parkingi w Bedrichovie darmowe. ... Pełna opinia
szerokie stoki, cena, przygoto...
niewielkie zróżnicowanie tras
5 lat temu
Kacper Forystek
Świetny stok dla początkujących .... Pełna opinia
6 lat temu
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku , aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.