Wolf Ridge Ski Resort Ceny karnetów 2022/23

Wolf Ridge Ski Resort Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Wolf Ridge Ski Resort? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Wolf Ridge Ski Resort Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:Dzieci0-4DorośliSeniorzy65+
Obowiązuje w sezonie: 2021-2022Cennik obowiązuje do: 24 kwi 20225.00700.005.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 25. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Wolf Ridge Ski Resort Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
NazwaOstatnia aktualizacja: 11 gru 2020Młodzież5-18Dorośli18-64Seniorzy65+
1-dniowy33.0042.000.00
1-dniowy - weekend48.0065.000.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 11. gru 2020. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Wolf Ridge Zakwaterowanie

Wolf Ridge Ski Resort Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Wolf Ridge Ski Resort Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Wolf Ridge Ski Resort? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Wolf Ridge Ski Resort przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Wolf Ridge Ski Resort Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Wolf Ridge Ski Resort ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 01. sty 2023 i datą zamknięcia 26. mar 2023. Dzięki 15 trasom i 4 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 828-689-4111.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: