Mladé Buky – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Mladé Buky – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Mladé Buky dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Mladé Buky – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (2.7)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Anonim
spoko
Paweł Jankowiak
Kolejny osrodek narciarski do ktorego będę z miła chęcią wracał
Najlepszy wybór dla rodzin i jeżdżących dzieci. Mało ludzi , brak kolejek, mozna sie najezdzic za połowę mniejsza kase niz w innych ośrodkach
Wojtek
Ośrodek idealny do nauki jazdy, lub na wyjazd z rodziną. Jest blisko, tanio, bardzo mało ludzi, przy wyciągu dobra restauracja, szkoła jazdy, ośla łączka dla dzieci. Dla zaprawionych narciarzy kilka krótkich tras do wyboru, z racji braku kolejek nie boli krótki czas zjazdu. Gorąco polecam, mimo iż byłem w Trzech dolinach we Alpach francuskich i we Włoszech tu również dało się wspaniale spędzić czas, a nie ukrywam że za znacznie mniejsze pieniądze.
WIESLAW ŻURAWSKI
Polecam doskonała spraw dla rodzin z dziećmi.Oczywiscie również dla dobrze jeżdżących.Jazda nocna również super lepiej niż w Pecu na Jaworze.
Fajne miejsce
Nie znam
Blaja
Byłem dziś na otwarciu-wieczorna jazda 18-21. Ludzi dużo kolejki do wyciągów po 10-15 min, Otwarta trasa 1 wyciąg Buky I i II. Trasa przygotowana bardzo fajnie tylko troszkę tłoczno.
Spędzilismy ostani zezon w Mladych Bukach, super osrodek dla rodzin z dziecmi.Ośrodek dla rodzin rozpoczynajacych zabawe z nartami ze swoimi pociechami.Kidpark z ruchomą tasmą wjazdową.Na osrodku mozna z korzystać z usług polskich instruktorow.Większość polaków jedzie na Jańskie ,Czarnom Hore.Opsługa miła trasy dobre polecam osrodek rodzinom co lubia miły wypoczynek na nartach.POLECAM
Dora obsługa miła atmosfera
Hamstwo ze strony polaków
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Mladé Buky, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.