Velká Úpa Oceny / Recenzje

Velká Úpa – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Velká Úpa – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Velká Úpa dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Velká Úpa – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie:
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Dawid undefined
Brak informacji przed zakupem biletu o wystających kamieniach na stoku. Każdy prawdziwy narciarz wie że rozjeżdżona trasa (muldy i lód) są wręcz czymś naturalnym. Natomiast wystająca trawa z kamieniami to już kwestia bezpieczeństwa i możliwości poważnego uszkodzenia sprzętu. Dobry zarządca/właściciel informuje o takiej sytuacji przed zakupem biletu, lub obniża ceny - co również stanowi podobną informację. Po jednym zjeździe zrezygnowaliśmy. Niestety przy próbie zwrotu biletów usłyszeliśmy w kasie odmowę i głupi text: "widzicie po czym jeździcie". Niestety z dołu tego nie było widać. Słysząc moją rozmowę w kasie wielu naszych rodaków zrezygnowało. Mam nadzieję że mój wpis pozwoli zachować czujność, a być może uratuje komuś zdrowie, a co najmniej narty. Pozdrawiam wszystkich miłośników narciarstwa... Pełna opinia
undefined
3 lata temu
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku , aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.