Polish

Ośrodki narciarskie La Forêt Blanche

Risoul i Vars, dwa, leżące blisko siebie ośrodki, znajdujące się w południowo - wschodniej Francji, dzielą między sobą sieć lasów modrzewiowych, otoczonych szeregiem przepięknych górskich szczytów. To idealne sąsiedztwo zaspokaja głód pragnących przygód i szerokich przestrzeni, gotowych do zmierzenia się z wysokimi górami narciarzy.

La Foret Blanche, położony w samym sercu Guillestrois, stanowi dom dla wszystkich miłośników śniegu. Nazwa La Foret Blanche (White Forest) obrazuje jeden z najpiękniejszych terenów narciarskich w południowych francuskich Alpach. Nie można trafić lepiej! Przyjemność z jazdy na nartach lub snowboardzie w obfitym śniegu, to niezapomniane wrażenia. Zimny i suchy klimat zapewnia dobry jakościowo śnieg. Opady są krótkie, ale intensywne.

Maksymalny czas oczekiwania to 5 minut. Dzięki wprowadzonym udogodnieniom, czas oczekiwania na przejście pomiędzy górami został znacznie skrócony. Kolejki w Risoul zmniejszyły się tak bardzo, że nawet w szczytowym miesiącu sezonu, lutym, czas oczekiwania nie przekracza 10 minut. Optymalne wykorzystanie przestrzeni sprzyja rozwojowi całego terytorium. System został przyjęty ze Stanów Zjednoczonych i wbrew wszystkiemu wprowadzony w Kanadzie, działając tam prawdziwe cuda!

0
ośrodki/ów z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h

Najlepsze hotele: La Forêt Blanche

* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.
* Powyższa cena dotyczy noclegu w pokoju dwuosobowym, nie zawiera podatków i innych opłat. Więcej informacji na stronie naszego partnera.

Reklama

Reklama

Reklama