Kluszkowce - Czorsztyn ski – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Kluszkowce - Czorsztyn ski – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Kluszkowce - Czorsztyn ski dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Kluszkowce - Czorsztyn ski – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.3)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Jan Waksmundzki
Są świetne widoki, pyszne jedzenie w knajpach, świetny stok dla rodziny a nawet zaawansowanych.
EJe
Dobrze naśnieżony. Wieczorem dobrze oświetlony. Liczba wyciągów odpowiednia, ludzi niezbyt dużo, więc kolejki do wyciągów prawie żadne. Dla mnie lepiej niż w Białce, która wydaje się mocno przeteklamowana i przeludniona. Krócej się czeka, fajniej się zjeżdża
Szeroka, ciekawa trasa
Wypożyczalnie zamykane orzed zamknięciem stoku
Mariusz
Ostatni raz w tym miejscu na narty, lepiej wybrać się 20 km do Białki Tatrzańskiej. Nie polecam!
Miła Obsługa, ciekawe trasy
Zaniedbane stoki, nierówności jakich mało na innych stokach
Damian
Obsługa przeciąga by jak najpóźniej włączyć oświetlenie stoku. W dodatku stok jest bardzo słabo oświetlony i nierównomiernie. Posiada przy sztucznym oświetleniu ciemne obszary, które stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa narciarzy.
Wybór trasy o różnym poziomie trudności
Od południa nie dbają o jakość tras. Najgorzej w dolnej części, przed zjazdem do wyciągów.
Michał
Dobre miejsce dla mało i średnio zaawansowanych. Dobrze jeżdżący też się odnajdą,jeśli otwarta jest najtrudniejsza trasa. Duży plus - szeroko i nie ma dużych kolejek do wyciągów. Na stoku często wręcz pusto. Niedoceniane miejsce, ale naprawdę dobre.
Mało ludzi
Końcówka zjazdu do wyciągu
undefined undefined
Super Kameralne i bogate w trasy miejsce! Piękne widoki, smaczne jedzenia:)
Super Kameralne i bogate w trasy miejsce!
undefined
Tek
Fajny, kameralny ośrodek, są łatwe trasy jak i całkiem strome. Nasz 7-latek tam nauczył się jazdy na nartach w ciągu dnia pod okiem instruktora. Przy plusowej temperaturze powietrza z rana najlepsze warunki - wiadomo. Piękny widok na Tatry, końcówka podjazdu 4-osobową kanapą ze ścianą skalną na wprost - mega :) Spoko knajpy (na dole jak i i wpół stoku)
dla rodzin z dziećmi
błotnisto-żwirowy parking
Gość
Warunki najlepsze do południa, później zaczynają tworzyć się muldy ( oczywiście to zależy od ilości narciarzy na stoku, ja byłem w okresie ferii - dużo zorganizowanych grup/szkółek, temperatura w ciągu dnia ok. 1-3 st. słonecznie, wieczorem było luźniej na stoku ). Najszybciej wjeżdża się kanapą czteroosobową, jednak organizacja kolejek do kołowrotków wyciągu jest okropna. Wygląda to tak że ludzie podjeżdżają od razu pod kołowrotki i pchają się bokami a po przejściu przez kołowrotki zmieniają miejsca wprawo w lewo lub czekają na inne osoby aby wjechać z własną ekipą/rodziną. Robią to również zorganizowane grupy dzieci i młodzieży. Ogólnie bałagan. W konsekwencji zamieszania kanapa jedzie z jedną, dwoma osobami, zdarza się że jedzie pusta. W trzecim dniu pobytu już mieliśmy dosyć tego wyciągu. Wystarczy że zostałby odpowiednio wygrodzony podjazd do kołowrotków i byłby porządek, ale tym chyba nikt za bardzo się nie interesuje. Na kanapie 2 osobowej jest porządek, jednak tworzą się dłuższe kolejki. Na miejscu pod samym wyciągiem można dobrze zjeść, z parkingiem nie mieliśmy problemów.
różnorodność tras
brak właściwej organizacji kolejek do kanapy 4 osobowej
Anonim
.
Edyta Misiak
Nic tutaj nie brakuje, wszytko co trzeba jest na miejscu. Dzieciaki zadowolone bo w końcu się nauczyły jeździć na nartach. Dobrego instruktora miały. Cierpliwie im tłumaczył co i jak trzeba robić. Ostatniego dnia to już naprawdę ostro śmigały.
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Kluszkowce - Czorsztyn ski, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.