Krynica – Słotwiny Arena – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Krynica – Słotwiny Arena – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Krynica – Słotwiny Arena dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Krynica – Słotwiny Arena – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.6)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Katarzyna
Fajny stok
Stanisław Gutowicz
Bardzo fajny stok
Robert
Fajny ośrodek, szybko naśnieżany, szybkie rozpoczęcie sezonu, fajne trasy dla wszystkich. Baza gastronomiczna bogata, choć dziwne dla mnie było w jednym z barów " zakaz wchodzenia w butach narciarskich ???", otwierając taki punkt w takim miejscu jak ośrodek narciarski to chyba troszkę dziwne?. Polecam
Dobrze przygotowane trasy, zróżnicowane trasy, rodzinny ośrodek
Brak
K K
tragedia polega na tym że jak się wyciąg popsuł usłyszeliśmy "rzeczy się psują" , stracona godzina....wyłaczony wyciąg i podejście zdarza się życie jest wręcz odstraszające...nie polecam.
bardzo fajny kompleks ale....
Obsługa
Szymon S
Fajny stok
Aneta
Dla słabo jeżdżących brak orczyka trzeba wspomagać się stoczkiem pod lasem który nie należy już do Areny, albo wybierać trasę przez Las córka dawała radę choć dopiero jeździ drugi sezon. Wg mnie jeden z najlepszych stoków dla rodzin w malopolsce
Szerokie trasy, szybka kanapa, osla łączka z niewielkim stoczkiem dla poczatkujacych, szatnie, ubikacje nowe
Brak orczyka dla dzieci słabo jeżdżącyc
Radek
Równomierny, fajnie nachylony i szeroki stok, szybka kanapa. Z tym, że jeśli jest okres ferii lub okres świąteczny to duża ilość ludzi na pojedynczym stoku szybka zajeżdża trasę.
Szybka 6 os kanapa
Pojedyńczy stok + 6 os kanapa = szybkie zajechanie trasy
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Krynica – Słotwiny Arena, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.