Limanowa ski – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Limanowa ski – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Limanowa ski dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Limanowa ski – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.5)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Dorota Lubera
Trasy na krótkie wypady jak najbardziej. Na dłużej przy natłoku ludzi w ferie to już trochę męczarni, ale ogólnie ok. Odradzam jednak transport z Taxi Malina (Bus Malina), który to pan bardzo nie ładnie zmienia ustaloną wcześniej stawkę za transport. Nie dajcie się oszukać
Stanisław
Byliśmy w trójkę przez tydzień. Ja jeżdżę dobrze, ale pozostali słabo. W pierwszy dzień musiałem poświęcić im trochę uwagi i podszkolić, strachu było co niemiara, na niebieskiej trasie. Trasy niebieskie w Zakopanem to tylko ośle łączki... tu, to już coś... 300 m długości, średnie nachylenie 20% Na drugi dzień mogłem już pójść na wyciąg krzesełkowy. Nareszcie mogłem pojeździć. Pierwsze najazd na krawędzi u góry trochę mnie zaskoczył. Było bardzo stromo. Nie tak jak na Kasprowym, ale dawno nie byłem na takiej stromiźnie. Było super, trasy świetnie przygotowane, bez kolejek. To pewnie wina trudnego dojazdu. Dużo zakrętów, podjazdów i zjazdów. Raz było tak ślisko, że wzięliśmy taksówkę. Szkoda było ryzykować własnym samochodem. Generalnie, stok fajny, ceny niewygórowane, brak kolejek i to w ferie. Polecam, o ile nie jesteś zwolennikiem jazdy "co dzień na nowej trasie".
Coś dla zaawansowanego i dla początkującego w jednym miejscu.
Masakryczny dojazd pod wyciąg. W razie oblodzenia można się zabić
Igor Janik
Jeżdżę regularnie na wyciok i nigdy mi się nie przytrafiło żeby ktoś był niemiły wszyscy są pozytywnie nastawieni
Jest bardzo dobrze zrobiona trasa
Mateusz
W sam raz na jeden dzień.
piotrek g
byłem dziś pierwszy raz i powiem tak, fajne miejsce mili ludzie ,dobre jedzenie i trasa - wymagająca .Miałem trochę lęków na początku ale po 3 h spróbowałem FIS owską i powiem że pierwszy raz gleba i na dupi e 300 metrów ,ale później było coraz lepiej i polecam dla tych co się nie boją i coś umieją jeździć :D
dobrze utrzymany , fajna obsługa
brakuje troszkę metrów -ale to w większości w Polsce :D
Jędrzej
Byliśmy na jazdach wieczornych. Dojazd był skomplikowany, ale dało radę. Parking darmowy. Tak naprawdę dla początkującego to tylko orczyk krótki. Na niebieskiej trasie jest przy łączeniu z czerwonym fragmentem de fakto bardzo stromy zjazd który ciężko spokojnie pokonać. Istotna rzecz nie sugerować się trasą Maps Google jadąc z Krakowa, wyprowadzi was prawdopodobnie w jakieś górskie drogi i ciężko wyjechać.
Cena karnetów wieczornych po sezonie 25zł/3h
Dojazd
Jan Mazur
Strata czasu - stok krótki ,źle utrzymany ,nie ciekawy, w porównaniu do pobliskich wyciągów wygląda mniej niż słabo ,obsługa fatalna.
brak
1-brak zalet
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Limanowa ski, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.