Małe Ciche – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Małe Ciche – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Małe Ciche dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Małe Ciche – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.9)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Michal
polecam trasy wyratrakowane rano swietne do jazdy chociaz szkoda ze nie ratrakuja w ciagu dnia
Bogdan Macniewicz
Miejsce oddalone od zgiełku miasto, co daje cudowną aurę spokoju, ceny jak na dzisiejsze czasy dobre. Dostępne są dwa wyciągi krzesełkowe, dwa orczykowe i dwa taśmowe, super instruktorzy. Po nartach warto pójść do knajpy obok górnej stacji, przepyszne jedzenie w dobrej cenie.
Super dla początku narciarskiej przygody
Kolejki są, no ale nic nie zrobisz
Piotr
W kolejce do wyciągu trzeba odstać 30 min i więcej. Dzisiaj 24.02.2023 nawet ratrak nie przejechał, stok kompletnie nie przygotowany. Mam poczucie że kasa poszła w błoto. Lepiej znaleźć sobie inne miejsce z kilkoma stokami do wyboru. Pierwszy i ostatni raz tu jesteśmy. Nie polecamy.
Kolejki do wyciągu Ok 30 min stania czasem i więcej na największym wyciągu. 24.02.2023 nieprzygotowany kompletnie stok.
Adam undefined
Na tym stoku głównie stoi się w kolejkach. Jakość tras tragiczna z uwagi na brak ratrakowania w ciągu dnia. Ostatni raz tu jestem.
Brak
Kolejki
Wiola undefined
Postanowiliśmy wybrać się na „stoki narciarskie” Małe Ciche 31/12/19. Jestem zawiedziona! Infrastruktura nieistniejąca. Olbrzymie kolejki a ceny za karnety można powiedzieć ze nawet wychodzą drożej niż w Alpach. Obsługa nie miła i nie wyrażająca chęci pomocy. Bo po co i tak znajda się tacy co postoją w półgodzinnej kolejce, żeby moc zjechać choćby trzy razy za dwugodzinny karnet! Może jestem rozpieszczona i porównuje infrastrukturę, która jest na wysokim poziomie w Szwajcarii, Francji czy we Włoszech. Górale zacznijcie dbać o nas, a nie tylko bierzcie od nas pieniądze!
undefined
Artur undefined
Dla mnie bomba , najlepsze miejsce do przygotowania się na Sezon i doszkalanie techniki
dobra jakość tras , szerokie zjazdy
czasami kolejki
Mare-ski
Długie kolejki do kas i jeszcze dłuższe do wyciągu. Trasa słabo przygotowana,czynny tylko jeden wyciąg. Może dlatego że to początek sezonu i zimą zaskoczyła górali.
Długie kolejki do kas i jeszcze dłuższe do wyciągu
Melania Stock
fajnie byc tam z rodziną. naprawde. rozpalic w piecu, usiasc z herbatka w termosie i zjesc herbatniczka z herbatka.
spk
chyba nic
Marcin
Stok całkowicie nieprzygotowany, jeździłem od 10 tano i już nie dało sie bezpiecznie zjeżdżać, pełno muld aż z nart wyrywało. W pewnym momencie chciałem iść zwrócić karnet i zażądać zwrotu pieniędzy. Beznadziejnie. Nic sie nie starają, zamiast w nocy wyratrakować porządnie, przygotować stok, ubić śnieg to zostawili go tak jak był ...masakra. Więcej tam nie pojadę.
Marcin
Byliśmy tam nauczyć się jeździć. Główna trasa trochę za stromo się zaczyna i nie odważyliśmy się zjechać z niej z dziećmi. Trasa Zgorzelisko w sam raz nadaje się do nauki, tyle że wyciąg jest orczykowy i łatwo z niego spaść. Ogólnie polecam.
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Małe Ciche, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.