Raporty prosto ze stoku z ośrodka Myślenice

Tutaj znajdziecie raporty śniegowe wrzucane przez użytkowników naszej aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg”, dostępnej na Androida i iPhona. Dzięki niej nie tylko macie dostęp do aktualnych danych na temat warunków narciarskich, kamerek i map z 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie, ale także możecie zamieszczać własne raporty i zdjęcia prosto ze stoku. Raporty użytkowników aplikacji pozwalają dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak rzeczywiście przedstawiają się warunki na trasach. Więcej informacji o aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg” oraz linki do jej pobrania znajdziecie tutaj: www.skiinfo.pl/mobile!
Warunki dzisiaj bardzo dobre, choć czym później tym więcej lodu się pokazywało. Dzisiaj otwarta była tylko jedna trasa, piękne słońce rekompensowało to przez cały dzień, kolejka do bramek to max 3 osoby, więc można było sobie pojeździć.
1 rok temu
Dość wymagające warunki. Dośnieżanie cały czas, śnieg bardzo zbity i zmrożony
5 lat temu
Ok
6 lat temu
Od rana do 13 było nieźle. W dolnej części muldy coraz większe. Czym później tym gorzej. Przetarć nie widać, narciarzy w sam raz. W górnej części stok jest zwężony bo czekamy na śnieg. Ogólnie - polecam, ale od rana.
6 lat temu
warunki dostateczne, w środku i na dole trasy widoczne przetarcia i kamienie, ludzi niewiele
8 lat temu
ratrakowany i zamrożony. ale można poszalec bo prawie nie ma ludzi
9 lat temu
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.