Rytro - Ryterski Raj – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Rytro - Ryterski Raj – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Rytro - Ryterski Raj dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Rytro - Ryterski Raj – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.6)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Aga Antosiewicz
Świetny stok do nauki jazdy i dla dobrze jeżdżących. Bardzo miła i pomocna obsługa zwłaszcza Pan w szarej bluzie polarowej w wypożyczalni zawsze doradzi i pomoże. Stok jest prawie pusty instruktorzy dostępni. Polecam Pana Bogdana jest świetnym nauczycielem tylko trzeba słuchać co mówi. Wszystkie karnety i ceny rozpisane na widocznej tablicy. Należy zwrócić uwagę na zniżki dla dzieci chyba do 13 roku. Pozdrawiam obsługę i gratuluję nie gasnącego entuzjazmu.
Obsługa pomocna, instruktorzy zwłaszcza Pan Bogdan dobrze szkoła dzieciaki i dorosłych, brak kolejek, idealne warunki do jazdy
Andrzej Pieniak
Andrzej Przyjeżdżam do Rytra od prawie 20 lat bo bardzo dobrze się tutaj czuję. Stok jest zawsze przygotowywany do sezonu bo kierownikiem jest właściwy człowiek na właściwym miejscu. Kompetentni i uprzejmi pracownicy serwisu narciarskiego doradzą i posłuchają opinii każdego narciarza. Bywałem na różnych stokach ale tutaj zawsze chętnie wracam. Polecałem stok wielu znajomym i nie słyszałem złej opinii.
Beata Handzel
Jedno z najpiękniejszych miejsc na Sądecczyźnie, polecam
trasy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych
Czasami wiatry, ale taka jest tutaj pogoda ale za to świeże powietrz
Piotr undefined
Sprzedają karnety po cenie normalnej a wyciąg czynny do 19 stok porażka
undefined
p
dużo pijanych na stoku przez co nie ma gwarancji bezpiecznej jazdy, obsługa nie reaguje - siedzi sobie w budkach i ma w nosie co się dzieje! śnieżą podczas jazdy, krzesła oblodzone, a jak sypie to krzesła zasypane - a obsługa- w swoich budkach. Ratrakują tylko główną cześć trasy! GOPr- REWELACJA jak zawsze, opatrunek rozciętego nosa szybko, sprawnie, bez stresu - jeden z pijaków nie opanował nart! najgorsze, że uderzył w dziecko 8mio letnie.
mała odległość od Nowego Sącza
pijani na stoku ceny jak z Alp poza biletem wieczornym
Józef
Mimo dobrych warunków do naśnieżania stok kompletnie nie przygotowany do sezonu podaja na stronie 120 cm sniegu ale chyba pomiar byl robiony w zaspie bo obok stoku widac przebijajaca sie trawe ok25 cm ponizej pokrywy lodu na stoku. Jak za ta cene 50zl za 2 godziny to jedna wielka porazka.
Jeden wielki lod stok kompletnie nie przygotowany mimo sprzyjajacej pogodzie. Jeden wielki lod.
Dominika
Niestety niewiele się tu zmienia przez kilka sezonów. Kolej krzeselkowa oblodzona, stok nie do końca przygotowany. Jak na ceny, ktore tu zastajemy to można wymagać więcej. Dywanik dla dzieci również oblodzony, na nartach rodzic nie może jechac z dzieckiem tylko wyjść na butach lub kupić drugi karnet.
Monika
Najlepszy stok do nauki jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych
nauka jazdy na nartach
nie ma
becislawa
Najlepszy stok do nauki jazdy na nartach dla dzieic i dorosłych .czyste przejrzyste powietrze, jest czym odychac, odpocząć od miast... Pięknę widoki, i super zabawa
Piękna okolica, spoko zakwaterowanie
Ceny
Natalia
Świetny stok, praktycznie brak jakichkolwiek kolejek. Idealne warunki do jazdy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wspaniałe usytuowanie, które pozwala na oddychanie świeżym powietrzem oraz relaks od codziennych obowiązków. Znajdujący się w okolicy hotel Ryterski Raj to również wspaniałe miejsce. Gorąco polecam!!!
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Rytro - Ryterski Raj, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.