Spytkowice - Beskid – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Spytkowice - Beskid – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Spytkowice - Beskid dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Spytkowice - Beskid – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.6)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Tomek
Moim zdaniem najlepszy ośrodek dla rodzin z uczącymi się dziećmi i dla dorosłych którzy chcą się czegoś nauczyć. Przez kilka lat "przetestowaliśmy" w sumie kilkunastu instruktorów i tylko raz jeden trafił się pan który miał problem ze złapaniem kontaktu z dzieciakiem. Nie to że źle uczył, po prostu było widać że dzieciaki to nie jego ulubiony typ klienta. Pozostali potrafili naprawdę zachęcić dzieciaki do nauki i doskonalenia, a po upadkach potrafili dodać otuchy i pocieszyć. Ale przede wszystkim z dnia na dzień było widać postępy. Trasy dobrze przygotowane. Ten w sumie mały ośrodek ma kilkanaście armatek i dwa ratraki! I trasy są naprawdę dobrze przygotowane. Obsługa bardzo miła. Nie robią problemu jak się dziecku poplączą nogi przy wsiadaniu na kanapę i musza ja na chwilę zatrzymać. A jak się przyjeżdża kilka dni z rzędu rodziną to sami proponują zniżki. Na stoku nie ma zbyt wielu szkółek, a kolejka do wyciągu jeśli się pojawia to tylko w szczycie sezonu w środku dnia i są to pojedyncze minuty czekania. Jedyna wada ośrodka to brak trasy dla zaawansowanych.
Miła obsługa, dobrze przygotowane trasy i świetni instruktorzy
Brak tras dla zaawansowanych
Maria undefined
Stok zapowiadający się dobrze. Dość łatwy i dobrze oświetlony. Bardzo przystępna cena oraz dwie karczmy. Szkoda tylko że brakuje pokrywy śnieżnej. Na lodzie przykrytym 2 cm śniegu bardzo trudno się jeździ, upadki są przez to bardzo bolesne co mocno zniechęca początkujące osoby. Ośla łączka nie była lepsza. Większe miejsca, gdzie śnieg został zwiany z lodu, są zabezpieczone siatką ale jest wiele mniejszych lodowych "plam", które często stanowią niemiłą niespodziankę. Na pewno w pełnym sezonie, gdy pogoda sama zadba o śnieg, jest to przyjemny stok.
Cena, karczmy na górze i na dole stoku
Bardzo mała pokrywa śnieżna
Paweł
Dobry stok dla początkujących, dla zaawansowanych średni.
Duży parking, 2 restauracje, w miarę tanio.
Czasami kolejki na wyciąg.
Paweł
Bardzo fajny łagodny stok idealny do nauki. Obsługa przemiła. Nie za drogo
Nawet podczas ferii zimowych nie ma dużego tłoku
Brak
Gusst
2 restauracje (jedna na szczycie) + szałas z grilem . Wypożyczalnia. Z dużego wyciągu jest tyle możliwości zjazdu że wogóle nie ma tłoku . Aż dziwne
Szeroooko. Nawet kolejka przy bramkach to i tak luźno na stoku . Jakby narciarzy prawie nie było że względu na szerokość.
Parking na łące , gdy będzie duża odwilż.
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Spytkowice - Beskid, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.