Małopolskie, Master-Ski

Tylicz Master-Ski – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Tylicz Master-Ski – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Tylicz Master-Ski dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Tylicz Master-Ski – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (4.0)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Paweł Paweczka
Ośrodek bardzo fajny dla małych dzieci i początkujących narciarzy. Ci bardziej doswiadczeni i dorośli raczej będą sie nudzili ze względu na słabe zaplecze i trudność (a raczej jej brak)tras narciarskich. Dziwi mnie brak jakichkolwiek atrakcji czy choćby muzyki na stoku przez co ze wzgledu na ilosc ludzi i długość kolejek do wyciagu spędza sie więcej czasu w kolejce niż na jeździe na nartach. Trochę smutno i nudno tak samo jak misteczko które w zasadzie nie ma niczego do zaoferowania-szczegolnie brak "górskiego/góralskiego"klimatu i entuzjazmu.
Szeroki trasy, umiarkowane ceny skipassów, nowa 6osobowa kanapa, bezplatny parking, bardzo fajne miejsce dla małych i początkujących narciarzy, super knajpa na górnej stacji
Dużo ludzi, 15min kolejki do wyciągów, brak "życia" tj. muzyki, jakichkolwiek atrakcji, zabaw na stoku, tylko 3 knajpki na całym ośrodku i zamykają się przed zamknięciem stoku.
Łukasz
mimo że jeździmy do różnych ośrodków to do MASTER SKI wracamy zawsze z uśmiechem na ustach. Świetna obsługa, super ceny, przygotowanie tras na najwyższym poziomie, dbałość o bezpieczeństwo, liczne konkursy, zabawy, ogniska, dyskoteki. Tutaj nie da się nudzić !
Zróżnicowane trasy, duża przepustowość kolei linowych, świetne przygotowanie stoków
brak śniegu latem ;-)
Remik
Pierwszy raz w tej stacji narciarskiej. Mimo wielodniowej odwilży, opadów deszczu dało się jeździć. Trasy szerokie, dobrze oznakowane. Karczma duża z solidnym wyborem dań i przystępnymi cenami. Toalety to high end:) jak w hotelu 5 gwiazdkowym. Parking bardzo duży, zaraz przy stacji. Pozytywne zaskoczenie to ceny karnetów, istotnie niższe niż w okolicy. Pewnie tu jeszcze wrócimy.
szerokie, zadbane trasy
Mia
To jest miejsce, do którego wracamy co rok. Duże bezpłatne parkingi. Pyszne jedzenie w karczmie na górze, w normalnych! cenach. Łazienki dla narciarzy (schody i winda). Szerokie trasy idealne by pościgać się z dziećmi. Dzięki dwóm kanapom, szerokości stoku naprawdę nie odczuwa się większej ilości ludzi w sezonie.
Dobre ceny, zadbane szerokie trasy, szybka kanapa
Brak
Aga
Kolejny raz jesteśmy w tym ośrodku fajny czas spędzony z rodziną
Ewelina
Bardzo polecam ten ośrodek,byłam pierwszy raz ale nie ostatni,polecam instruktorów,mają cierpliwość i są zaangażowani w to co robią
Robert
Bywam w tym ośrodku na początku sezonu, mało narciarzy, szybko naśnieżanie tras, dobrze przygotowane, super stacja narciarska dla uczących się, doskonalących oraz osób które chcą się wjeździć w sezon, trasy o różnym stopniu trudności. Mimo że nie jest olbrzymi, to ma swój urok taki kameralny, jest gdzie zjeść, odpocząć, parking bezpłatny, duży. Dwa krzesła, orczyki co kto lubi. Polecam
Fajny, przyjazny ośrodek dla rodzin z dziećmi, szybko rozpoczynający się sezon, jak tylko aura pozwala od razy włączone są armatki
Brak
Dorota Lubera
Całkiem przyjemne trasy. Odradzam jednak transport z Taxi Malina (Bus Malina), który to pan bardzo nie ładnie zmienia ustaloną wcześniej stawkę za transport. Nie dajcie się oszukać.
Karol Leśniak
ok
ok
nie ma
Mariusz
Na razie byłem raz - po modernizacji, tzn po uruchomieniu nowej kolei 6-cio osobowej. Kolejki spore, ale wybieram się na początku marca, poza sezonem. Powinno być OK
Duży wybór tras, dwie koleje krzesełkowe, wygodny parking
Sporo narciarzy
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Tylicz Master-Ski, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.